
De productie-informatie van de tractor (247.20376) bevat details over de fabricage.
| $1,500 (2015) |
| Grasmaaier tractor |
| Distributor | Craftsman (onderdeel van Sears) |
|---|---|
| Fabrikant | MTD |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Wielbasis | 78 cm |
|---|---|
| Front axle | Gietijzeren |
| Lengte | 177 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gazon/gras achter | 15x6 |
|---|
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Kohler |
| 2-cilinder |
| Verticale as V-Twin |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
|---|---|
| Boring/Slag | 84 x 66 mm |
| Displacement | 44.24 ci |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Vermogen (bruto) | 14.9 kW |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Type | Belt-driven mechanical CVT |
|---|---|
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Manual steering |
| Open bestuurdersplatform. |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Middenaftakas | Onafhankelijk |
|---|---|
| Koppeling | Handmatig |
Ontdek deze handige grasmaaier tractor, ideaal voor gazononderhoud.Uitgerust met een krachtige Kohler motor met een bruto vermogen van 14.9 kW.De transmissie is een riemaangedreven mechanische CVT met traploos vooruit en achteruit.Deze tractor beschikt over een middenaftakas en een handmatige koppeling.Met een wielbasis van 78 cm en een gietijzeren vooras voor stabiliteit.De afmetingen zijn 177 cm lengte, 90 cm hoogte en 15x6 achterbanden voor gazononderhoud.