
De productie-informatie van de tractor (247.29000) bevat details over de fabricage.
| Zitgrasmaaier |
| Distributor | Craftsman (onderdeel van Sears) |
|---|---|
| $1000 (2017 ) | |
| Oorspronkelijke prijs | $1240 (2014 ) |
| Fabrikant | MTD |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Wielbasis | 76 cm |
|---|---|
| Gewicht | 151 kg |
| Hoogte | 66 cm |
| Lengte | 157 cm |
| Front axle | Staal |
| Breedte | 86 cm |
| Gazon/gras voor | 13x5 |
|---|---|
| Gazon/gras achter | 16x6.5 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Zongshen |
| Luchtgekoelde verticale as |
| Benzine |
| 1-cilinder 2-kleps |
| Vermogen (bruto) | 8.7 kW |
|---|---|
| Displacement | 25.63 ci |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Boring/Slag | 90 x 66 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Shift-on-the-Go |
|---|---|
| Versnellingen | 6 vooruit en 1 achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Open bestuurdersplatform. |
| Besturing | Handmatig |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Middenaftakas | Onafhankelijk |
|---|---|
| Koppeling | Handmatig |
Ontdek deze Craftsman zitmaaier, ideaal voor gazononderhoud. Met een krachtige 11 pk benzinemotor van Zongshen met een cilinderinhoud van 25.63 ci. Uitgerust met een handgeschakelde transmissie met 6 versnellingen vooruit en 1 achteruit. De maaier heeft een handmatige koppeling en een onafhankelijke middenaftakas. Het gewicht is 151 kg, met een lengte van 157 cm en een breedte van 86 cm. Voorzien van gazonbanden: 13x5 voor en 16x6.5 achter. De stoelmaaier uit de periode 2013-2017 biedt een open bestuurdersplatform voor comfort. De oorspronkelijke prijs was $1240 in 2014.