
De productie-informatie van de tractor (917.27173) bevat details over de fabricage.
| Grasmaaier tractor |
| Distributor | Craftsman (onderdeel van Sears) |
|---|---|
| Fabrikant | AYP |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
No data available
| Gazon/gras voor | 15x6-6 |
|---|---|
| Gazon/gras achter | 20x10-8 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Briggs & Stratton 311707 |
| Luchtgekoelde verticale as |
| Benzine |
| 1-cilinder |
| Olie verversen | 25 h |
|---|---|
| Displacement | 30.5 ci |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Boring/Slag | 91 x 78 mm |
| Bougieafstand | 0.762 mm |
| Bougie | Champion RC12YC |
| Oliecapaciteit | 1.4 L |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Vermogen | 13.0 kW |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Peerless 206-545C |
|---|---|
| Type | Riemaangedreven tandwiel |
| Versnellingen | 6 vooruit en 1 achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Manual steering |
| Open bestuurdersplatform. |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Middenaftakas | Onafhankelijk |
|---|---|
| Koppeling | Handmatig |
Ontdek deze betrouwbare Craftsman 17 pk grasmaaier tractor, ideaal voor uw tuinwerkzaamheden. Aangedreven door een 1-cilinder benzinemotor van Briggs & Stratton met een vermogen van 13.0 kW en een cilinderinhoud van 30.5 ci, biedt deze tractor de nodige kracht voor efficiënt maaien. Met een handmatige koppeling en een Peerless 206-545C transmissie met 6 versnellingen vooruit en 1 achteruit, is deze tractor gemakkelijk te bedienen. Het open bestuurdersplatform en de tweewielaandrijving zorgen voor comfort en manoeuvreerbaarheid. Voorzien van een 42-inch maaidek, is deze tractor klaar om uw gazon er weer piekfijn uit te laten zien. Verdere specificaties omvatten een 12 volt elektrisch startsysteem, een onafhankelijke middenaftakas en gazonbanden (voor 15x6-6, achter 20x10-8).