Gilson lawn tractors 53054 lawn tractor

Gilson lawn tractors 53054

Vermogen

1980 hp

Productie

18hp

Transmissie

Belt-driven hydrostatic

Introductie

Gilson 53054 tuintractor

De Gilson 53054 is een tuintractor die in de jaren 80 werd geproduceerd voor onderhoudstaken aan gazons en terreinen. Deze machine valt onder het segment van de compacte tuintrekkers.

Motor en aandrijving

De tractor is uitgerust met een luchtgekoelde, horizontale Briggs & Stratton 421417 benzinemotor. Deze tweecilindermotor heeft een cilinderinhoud van 42,3 ci (693 cc) en levert een vermogen van 13,4 kW (18 pk). De motor wordt gestart via een elektrisch 12-volt systeem. De krachtoverbrenging verloopt via een riemaangedreven hydrostatische transmissie met twee bereiken, wat een traploze snelheidsregeling in zowel voorwaartse als achterwaartse richting mogelijk maakt.

Mechanische opbouw en besturing

De machine beschikt over een tweewielaandrijving en maakt gebruik van een handmatig besturingssysteem. De bestuurder bevindt zich op een open platform, wat bijdraagt aan een overzichtelijke werkomgeving. De tractor is voorzien van gazonbanden met de maten 16x6.50-8 aan de voorzijde en 23x9.50-12 aan de achterzijde, ontworpen om de druk op de ondergrond te beperken.

Werktuigen en configuratie

De Gilson 53054 kan worden gecombineerd met maaidekken van 42 of 48 inch breed. Voor extra veelzijdigheid is er optioneel een trekhaak of een 'sleeve hitch' aan de achterzijde beschikbaar, waardoor de machine geschikt is voor het trekken van diverse getrokken werktuigen.

Conclusion

De Gilson 53054 is een robuuste tuintractor die primair is ontworpen voor maaiwerkzaamheden en lichte trekwerkzaamheden in de particuliere of semiprofessionele tuinsector.

Productie-informatie van de Gilson lawn tractors, 53054

  • Garden tractor
FabrikantGilson

Afmetingen en bandeninformatie van Gilson lawn tractors, 53054

Gazon/gras voor16x6.50-8
Gazon/gras achter23x9.50-12

Motorspecificaties van Gilson lawn tractors, 53054

  • Briggs & Stratton 421417
  • Luchtgekoelde horizontale as
  • Benzine
  • 2-cilinder
Vermogen13.4 kW
Displacement42.3 ci
Startmotor/StarterElektrisch
Boring/Slag87 x 58 mm
Startspanning (volt)12

Transmissie-informatie van de Gilson lawn tractors, 53054

Transmissievarianten 1

TypeBelt-driven hydrostatic
VersnellingenInfinite forward and reverse (2-range)

Mechanische specificaties van de Gilson lawn tractors, 53054

  • Tweewielaandrijving
  • Manual steering
  • Open bestuurdersplatform.

Driepuntshefinrichting van Gilson lawn tractors, 53054

Rear Type(optioneel)0
Type(optioneel)Sleeve hitch

Elektrisch systeem van Gilson lawn tractors, 53054

GroundNegative
Battery volts12

Positionering

Met 1980 pk bevindt de Gilson lawn tractors 53054 zich net boven de 53080 (18 pk) in het Gilson lawn tractors-gamma.

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de Gilson lawn tractors 53054?

De Gilson lawn tractors 53054 levert 1980 pk.

In welke jaren werd de Gilson lawn tractors 53054 geproduceerd?

De Gilson lawn tractors 53054 werd geproduceerd in 18hp.

Welke transmissie gebruikt de Gilson lawn tractors 53054?

De Gilson lawn tractors 53054 gebruikt een Belt-driven hydrostatic-transmissie.

Vergelijk de Gilson lawn tractors 53054 met een ander model