John Deere X126 vs Simplicity 14LTH

Specificaties naast elkaar vergeleken

John Deere X126

John Deere X126

14 pk · 2018–2020

Bekijk volledige specificaties
Simplicity 14LTH

Simplicity 14LTH

14 pk · 1993

Bekijk volledige specificaties

Oordeel in cijfers

  • De John Deere X126 en de Simplicity 14LTH leveren hetzelfde vermogen: 14 pk.
  • De John Deere X126 is het recentere model: productie gestart in 2018, tegenover 1993 voor de Simplicity 14LTH.
  • De John Deere X126 is zwaarder: 210 kg tegenover 199 kg voor de Simplicity 14LTH.
  • De John Deere X126 heeft het bredere maaidek: 42" tegenover 38".

Volledige specificatievergelijking

John Deere X126Simplicity 14LTH
Vermogen14 pk14 pk
Productiejaren2018–20201993
BrandstofBenzineBenzine
Cilinders11
Gewicht210 kg199 kg
Aandrijving2WD2WD
TransmissieHydrostatischHydrostatisch
Wielbasis122 cm121 cm
Lengte187 cm170 cm
Maaidek42"38"

Andere vergelijkingen