
John Deere Z525E
Vermogen
2016 - 2020 hp
Productie
24hp
Transmissie
Hydrostatisch
Uit dezelfde serie:
Introductie
John Deere Z525E Zero-turn maaier
De John Deere Z525E is een zero-turn maaier die tussen 2016 en 2020 werd geproduceerd in de fabriek in Greeneville, Tennessee, VS. Deze machine is ontworpen voor gazononderhoud en maakt deel uit van de Z500-serie van de fabrikant.
Motor en aandrijving
De maaier wordt aangedreven door een Briggs & Stratton 44 V-Twin benzinemotor met een cilinderinhoud van 44,2 ci. Deze luchtgekoelde motor met verticale as levert een vermogen van 17,9 kW. De startmotor wordt gevoed door een 12-volt elektrisch systeem met een negatieve aarding en een batterijcapaciteit van 300 CCA.
Transmissie en besturing
Het voertuig is uitgerust met een hydrostatische Tuff Torq TZT 7-D transmissie die traploze snelheidsregeling biedt voor zowel vooruit als achteruit rijden. De machine beschikt over tweewielaandrijving en stuurbekrachtiging voor een nauwkeurige manoeuvreerbaarheid op het gazon.
Afmetingen en configuratie
De Z525E heeft een totale lengte van 194 cm en een hoogte van 100 cm, met een wielbasis van 123 cm. Het gewicht van de machine bedraagt 278 kg. De maaier is voorzien van gazonbanden in de maat 13x5.0-6 aan de voorzijde en 22x9.50-10 aan de achterzijde, ontworpen voor gebruik met maaidekken van 48 of 54 inch.
Aftakas en maai-inrichting
De machine is uitgerust met een onafhankelijke middenaftakas die wordt aangestuurd door een elektrische koppeling, wat zorgt voor een efficiënte in- en uitschakeling van het maaidek.
Conclusion
De John Deere Z525E is een compacte en wendbare zero-turn maaier, geschikt voor particuliere gebruikers die behoefte hebben aan een efficiënte machine voor het onderhoud van gazons van uiteenlopende afmetingen.
Productie-informatie van de John Deere, Z525E
- $3,899 (2020)
- Zero-turn maaier
- Gebouwd in Greeneville, Tennessee, VS
| Fabrikant | John Deere |
|---|
Afmetingen en bandeninformatie van John Deere, Z525E
| Wielbasis | 123 cm |
|---|---|
| Wielbasis(optioneel) | 286 kg |
| Gewicht | 278 kg |
| Lengte | 194 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gazon/gras voor | 13x5.0-6 |
|---|---|
| Gazon/gras achter | 22x9.50-10 |
Motorspecificaties van John Deere, Z525E
- Briggs & Stratton 44
- Luchtgekoelde verticale as V-Twin
- Benzine
- 2-cilinder
| Vermogen | 17.9 kW |
|---|---|
| Displacement | 44.2 ci |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Boring/Slag | 79 x 73 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
Transmissie-informatie van de John Deere, Z525E
Transmissievarianten 1
| Transmissie / Versnellingsbak | Tuff Torq TZT 7-D |
|---|---|
| Type | Hydrostatisch |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
Mechanische specificaties van de John Deere, Z525E
- Tweewielaandrijving
- Stuurbekrachtiging
- Open bestuurdersplatform.
Vermogensinformatie van de John Deere, Z525E
| Middenaftakas | Onafhankelijk |
|---|---|
| Koppeling | Elektrisch |
Elektrisch systeem van John Deere, Z525E
| Ground | Negative |
|---|---|
| Battery CCA | 300 |
| Battery volts | 12 |
Positionering
Met 2016 - 2020 pk bevindt de John Deere Z525E zich net boven de Z535M (25 pk) in het John Deere-gamma.
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de John Deere Z525E?
De John Deere Z525E levert 2016 - 2020 pk.
In welke jaren werd de John Deere Z525E geproduceerd?
De John Deere Z525E werd geproduceerd in 24hp.
Welke transmissie gebruikt de John Deere Z525E?
De John Deere Z525E gebruikt een Hydrostatisch-transmissie.