REO lawn tractors 426 lawn tractor

REO lawn tractors 426

Vermogen

1959 - 1963 hp

Productie

4hp

Introductie

REO 426 zitmaaier

De REO 426 is een zitmaaier die tussen 1959 en 1963 werd geproduceerd. Dit model is ontworpen voor gazononderhoud en kenmerkt zich door een eenvoudige mechanische opbouw en een compact ontwerp.

Motor en aandrijving

Deze machine wordt aangedreven door een luchtgekoelde Tecumseh VX45 eencilinder benzinemotor met een cilinderinhoud van 11,04 ci. De motor levert een vermogen van 3,4 kW. Voor de startprocedure is de machine standaard uitgerust met een terugslagstarter, terwijl een elektrische startoptie beschikbaar was.

Transmissie en chassis

De aandrijving naar de wielen verloopt via een transmissie met vier versnellingen vooruit en één achteruit. De machine beschikt over tweewielaandrijving en is voorzien van een open bestuurdersplatform dat directe toegang biedt tot de bedieningselementen.

Maai-inrichting

De REO 426 is specifiek uitgerust met een maaierdek van 26 inch, wat de machine geschikt maakt voor reguliere gazonmaaiwerkzaamheden in een particuliere omgeving.

Conclusion

De REO 426 is een klassieke zitmaaier uit de vroege jaren zestig. Door zijn eenvoudige mechanische configuratie en het compacte maaierdek is deze machine geschikt voor licht tuinonderhoud en wordt hij tegenwoordig vaak gewaardeerd door verzamelaars van historische tuinbouwmachines.

Productie-informatie van de REO lawn tractors, 426

  • Zitgrasmaaier
FabrikantREO

Motorspecificaties van REO lawn tractors, 426

  • Tecumseh VX45
  • REO identificeerde deze motor als de REO M45 (terugslag) en M46 (elektrisch).
  • Luchtgekoelde verticale as
  • Benzine
  • 1-cilinder
Startspanning (volt)12
Vermogen3.4 kW
Displacement11.04 ci
Displacement(optioneel)Elektrisch Optioneel
Startmotor/StarterTerugslagstarter
Boring/Slag64 x 57 mm

Transmissie-informatie van de REO lawn tractors, 426

Transmissievarianten 1

Versnellingen4 vooruit en 1 achteruit

Mechanische specificaties van de REO lawn tractors, 426

  • Tweewielaandrijving
  • Open bestuurdersplatform.

Elektrisch systeem van REO lawn tractors, 426

GroundNegative
Battery volts12

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de REO lawn tractors 426?

De REO lawn tractors 426 levert 1959 - 1963 pk.

In welke jaren werd de REO lawn tractors 426 geproduceerd?

De REO lawn tractors 426 werd geproduceerd in 4hp.

Vergelijk de REO lawn tractors 426 met een ander model