Sears lawn tractors LT/11 lawn tractor

Sears lawn tractors LT/11

Vermogen

1978 hp

Productie

11hp

Transmissie

Riemaangedreven tandwiel

Introductie

Murray LT/11 gazontractor

De Murray LT/11 is een gazontractor die in 1978 door Sears werd gedistribueerd. Dit model is specifiek ontworpen voor particulier terreinonderhoud en maaiactiviteiten.

Motor en aandrijving

De tractor wordt aangedreven door een luchtgekoelde 1-cilinder benzinemotor met een bruto vermogen van 8,2 kW. De machine maakt gebruik van een riemaangedreven tandwieltransmissie met vijf versnellingen vooruit en één achteruit. Voor het starten is de machine voorzien van een elektrische startmotor op een 12-volt systeem.

Mechanische constructie en besturing

Het chassis is uitgevoerd met tweewielaandrijving en een handmatig besturingssysteem. De bestuurder neemt plaats op een open platform. Voor het maaiwerk is de machine uitgerust met een maaidek van 42 inch.

Afmetingen en onderstel

Met een verzendgewicht van 244 kg is de tractor stabiel op gazonoppervlakken. De machine is uitgerust met gazonbanden in de maat 15x6.00 aan de voorzijde en 18x9.50 aan de achterzijde, wat de bodemdruk beperkt en het gras beschermt tijdens het maaien.

Conclusion

De Murray LT/11 uit 1978 is een eenvoudige en functionele machine, geschikt voor regulier onderhoud van middelgrote gazons waarbij een basisconfiguratie met handmatige bediening volstaat.

Productie-informatie van de Sears lawn tractors, LT/11

  • $989 (1978)
  • Grasmaaier tractor
DistributorSears
FabrikantMurray

Afmetingen en bandeninformatie van Sears lawn tractors, LT/11

Verzendgewicht244 kg
Gazon/gras voor15x6.00
Gazon/gras achter18x9.50

Motorspecificaties van Sears lawn tractors, LT/11

  • Benzine
  • 1-cilinder
  • Luchtgekoeld
Startmotor/StarterElektrisch
Vermogen (bruto)8.2 kW
Startspanning (volt)12

Transmissie-informatie van de Sears lawn tractors, LT/11

Transmissievarianten 1

TypeRiemaangedreven tandwiel
Versnellingen5 vooruit en 1 achteruit

Mechanische specificaties van de Sears lawn tractors, LT/11

  • Tweewielaandrijving
  • Manual steering
  • Open bestuurdersplatform.

Elektrisch systeem van Sears lawn tractors, LT/11

GroundNegative
Battery volts12

Positionering

Met 1978 pk bevindt de Sears lawn tractors LT/11 zich net boven de GT/19.9 (19 pk) in het Sears lawn tractors-gamma.

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de Sears lawn tractors LT/11?

De Sears lawn tractors LT/11 levert 1978 pk.

In welke jaren werd de Sears lawn tractors LT/11 geproduceerd?

De Sears lawn tractors LT/11 werd geproduceerd in 11hp.

Welke transmissie gebruikt de Sears lawn tractors LT/11?

De Sears lawn tractors LT/11 gebruikt een Riemaangedreven tandwiel-transmissie.

Vergelijk de Sears lawn tractors LT/11 met een ander model