
Toro 880
Vermogen
1972 - 1973 hp
Productie
8hp
Transmissie
Riemaangedreven tandwiel
Uit dezelfde serie:
Introductie
Toro 880 zitmaaier
De Toro 880 is een zitmaaier die tussen 1972 en 1973 werd geproduceerd. Deze machine is ontworpen voor gazononderhoud en behoort tot de 800-serie van de fabrikant.
Motorisering
De tractor wordt aangedreven door een Briggs & Stratton 190707 benzinemotor. Het betreft een luchtgekoelde 1-cilinder motor met een verticale as en een cilinderinhoud van 19,44 cubic inch (circa 318 cc). Het bruto vermogen bedraagt 6,0 kW. De motor wordt gestart via een elektrisch systeem met een spanning van 12 volt.
Transmissie en aandrijving
Het voertuig is uitgerust met een Peerless 615 transmissie. Dit systeem maakt gebruik van een riemaangedreven tandwielconfiguratie met een mechanische spanpoelie als koppeling. De bestuurder heeft de beschikking over drie versnellingen vooruit en één versnelling achteruit.
Mechanische eigenschappen
De Toro 880 is voorzien van een handmatig stuursysteem en mechanische bandremmen voor de vertraging van de machine. Het ontwerp kenmerkt zich door een open bestuurdersplatform. Voor maaiwerkzaamheden is de machine uitgerust met een maaidek van 36 inch.
Conclusion
De Toro 880 is een eenvoudige en functionele zitmaaier uit het begin van de jaren 70, die door zijn constructie en maaidekbreedte geschikt is voor regulier gazononderhoud.
Productie-informatie van de Toro, 880
- Grasmaaier tractor
| Fabrikant | Toro |
|---|
Motorspecificaties van Toro, 880
- Briggs & Stratton 190707
- Luchtgekoelde verticale as
- Benzine
- 1-cilinder
| Vermogen (bruto) | 6.0 kW |
|---|---|
| Displacement | 19.44 ci |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Boring/Slag | 76 x 70 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
Transmissie-informatie van de Toro, 880
Transmissievarianten 1
| Transmissie / Versnellingsbak | Peerless 615 |
|---|---|
| Koppeling | Mechanische spanpoelie |
| Type | Riemaangedreven tandwiel |
| Versnellingen | 3 vooruit en 1 achteruit |
Mechanische specificaties van de Toro, 880
- Manual steering
- Mechanische bandremmen
- Open bestuurdersplatform.
Vermogensinformatie van de Toro, 880
| Middenaftakas | Onafhankelijk |
|---|---|
| Koppeling | Handmatig |
| Type Middenaftakas | Poelie |
Elektrisch systeem van Toro, 880
| Ground | Negative |
|---|---|
| Battery volts | 12 |
Positionering
Met 1972 - 1973 pk bevindt de Toro 880 zich net boven de 888 (8 pk) in het Toro-gamma.
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de Toro 880?
De Toro 880 levert 1972 - 1973 pk.
In welke jaren werd de Toro 880 geproduceerd?
De Toro 880 werd geproduceerd in 8hp.
Welke transmissie gebruikt de Toro 880?
De Toro 880 gebruikt een Riemaangedreven tandwiel-transmissie.