White LT 546H lawn tractor

White LT 546H

Vermogen

2007 hp

Productie

20hp

Transmissie

Belt-driven hydrostatic

Introductie

White LT 546H gazontractor

De White LT 546H is een zitmaaier die werd geproduceerd door White, een merk van MTD. Deze machine is specifiek ontworpen voor gazononderhoud en werd in 2007 op de markt gebracht.

Motor en aandrijving

De machine is uitgerust met een eencilinder benzinemotor met luchtkoeling, die een bruto vermogen van 14,9 kW levert. De transmissie is van het type hydrostatisch met riemaandrijving, wat een traploze regeling van de vooruit- en achteruitversnellingen mogelijk maakt. Het systeem beschikt over een onafhankelijke middenaftakas die via een handmatige koppeling wordt bediend.

Mechanische eigenschappen

De tractor is voorzien van tweewielaandrijving en maakt gebruik van een handmatig besturingssysteem. Voor de vertraging en stilstand zijn schijfremmen gemonteerd. De bestuurder neemt plaats op een open platform.

Afmetingen en terreinvaardigheid

Met een eigen gewicht van 272 kg en een wielbasis van 116 cm biedt de machine een compacte voetafdruk. De tractor staat op gazonbanden met de maat 15x6-8 aan de voorzijde en 20x8-8 aan de achterzijde, wat bijdraagt aan een lage bodemdruk. De machine wordt standaard geleverd met een maaidek van 46 inch.

Elektrisch systeem

Het elektrische systeem werkt op een spanning van 12 volt met een negatieve aarding. De accu heeft een startcapaciteit van 190 CCA en het laadsysteem levert een stroomsterkte van 5 ampère.

Conclusion

De White LT 546H is een compacte zitmaaier die geschikt is voor particuliere gazononderhoudstaken. Door zijn hydrostatische transmissie en wendbare ontwerp is de machine gericht op gebruiksgemak bij maaiwerkzaamheden op gazons.

Productie-informatie van de White, LT 546H

  • Grasmaaier tractor
  • $1,700 (2007)
FabrikantWhite (een onderdeel van MTD)

Afmetingen en bandeninformatie van White, LT 546H

Wielbasis116 cm
Lengte172 cm
Gewicht272 kg
Gazon/gras voor15x6-8
Gazon/gras achter20x8-8

Motorspecificaties van White, LT 546H

  • Benzine
  • 1-cilinder
  • Luchtgekoeld
Startspanning (volt)12
Vermogen (bruto)14.9 kW
Oliecapaciteit1.8 L

Transmissie-informatie van de White, LT 546H

Transmissievarianten 1

TypeBelt-driven hydrostatic
VersnellingenTraploos vooruit en achteruit
Oliecapaciteit0.6 L

Mechanische specificaties van de White, LT 546H

  • Tweewielaandrijving
  • Open bestuurdersplatform.
  • Manual steering
  • Disc brakes

Vermogensinformatie van de White, LT 546H

MiddenaftakasOnafhankelijk
KoppelingHandmatig

Elektrisch systeem van White, LT 546H

GroundNegative
Battery volts12
Charging amps5
Battery CCA190

Positionering

Met 2007 pk bevindt de White LT 546H zich net boven de ZT-54 (26 pk) in het White-gamma.

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de White LT 546H?

De White LT 546H levert 2007 pk.

In welke jaren werd de White LT 546H geproduceerd?

De White LT 546H werd geproduceerd in 20hp.

Welke transmissie gebruikt de White LT 546H?

De White LT 546H gebruikt een Belt-driven hydrostatic-transmissie.

Vergelijk de White LT 546H met een ander model