
Avery 18-36
Vermogen
27 hp
Productie
1916-1922
Transmissie
Versnelling / tandwiel
Introductie
Avery 18-36: Technische specificaties en overzicht
De Avery 18-36 is een historisch landbouwvoertuig dat tussen 1916 en 1922 werd geproduceerd in Peoria, Illinois. Dit model is ontworpen als een standaard trekker voor zware veldwerkzaamheden in het begin van de 20e eeuw.
Motor en aandrijflijn
De tractor wordt aangedreven door een vloeistofgekoelde 4-cilinder benzinemotor van Avery. Met een cilinderinhoud van 9,3 liter en een nominaal toerental van 800 tpm levert de motor een vermogen van 20,1 kW (27 pk). De boring en slag van de motor bedragen 140 bij 152 mm, en het koelsysteem heeft een aanzienlijke capaciteit van 124,9 liter.
Transmissie en besturing
Het voertuig is uitgerust met een tandwieltransmissie die twee versnellingen vooruit en één versnelling achteruit biedt. De besturing van de trekker geschiedt handmatig, wat kenmerkend is voor de mechanische constructie van deze periode.
Afmetingen en constructie
De Avery 18-36 is een tweewielaangedreven machine met een gewicht van 4195 kg. De totale lengte bedraagt 386 cm, de breedte 213 cm en de hoogte 266 cm. De machine is uitgerust met stalen wielen, specifiek 35x8 voor en 65x20 achter, en beschikt over een vooras met een diameter van 63 mm en een achteras van 76 mm.
Conclusion
De Avery 18-36 is een robuuste trekker uit de vroege twintigste eeuw, ontworpen voor intensieve agrarische taken. Door zijn eenvoudige mechanische opzet en aanzienlijke gewicht was hij destijds een betrouwbare oplossing voor zware tractiewerkzaamheden op het land.
Productie-informatie van de Avery, 18-36
- $1,900 (1916)
- Trekker met standaard spoorbreedte
- Gebouwd in Peoria, Illinois
| Fabrikant | Avery |
|---|
Afmetingen en bandeninformatie van Avery, 18-36
| Lengte | 386 cm |
|---|---|
| Front axle | 63 mm |
| Gewicht | 4195 kg |
| Breedte | 213 cm |
| Achteras | 76 mm |
| Hoogte | 266 cm |
| Landbouw voorbanden | 35x8 steel |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 65x20 steel |
Motorspecificaties van Avery, 18-36
- Avery
- Vloeistofgekoelde horizontaal
- Benzine
- 4-cilinder
| Vermogen | 20.1 kW |
|---|---|
| Displacement | 9.3 L |
| Nominaal toerental (tpm) | 800 |
| Boring/Slag | 140 x 152 mm |
| Koelvloeistofcapaciteit | 124.9 L |
Transmissie-informatie van de Avery, 18-36
Transmissievarianten 1
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 2 vooruit en 1 achteruit |
Mechanische specificaties van de Avery, 18-36
- Tweewielaandrijving
| Besturing | Handmatig |
|---|
Vermogensinformatie van de Avery, 18-36
- Https://www.tractordata.com/farm-tractors/001/3/9/1391-avery-18-36-tests.html
Positionering
Met 27 pk bevindt de Avery 18-36 zich tussen 12-20 (22 pk) en 14-28 (31 pk) in het Avery-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 47e percentiel van de modellen uit de jaren 1910 in onze database (158 machines).
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de Avery 18-36?
De Avery 18-36 levert 27 pk.
In welke jaren werd de Avery 18-36 geproduceerd?
De Avery 18-36 werd geproduceerd in 1916-1922.
Welke transmissie gebruikt de Avery 18-36?
De Avery 18-36 gebruikt een Versnelling / tandwiel-transmissie.