
Belarus 425
Vermogen
55 hp
Productie
1983-1990
Motor
Diesel
Aandrijving
4WD
Uit dezelfde serie:
Introductie
Belarus 425: Technische specificaties en overzicht
De Belarus 425 is een rijencultuurtractor die werd geproduceerd tussen 1983 en 1990. Deze machine is ontworpen voor agrarische toepassingen en maakt deel uit van de Belarus 400-serie, waarbij de nadruk ligt op mechanische eenvoud en inzetbaarheid in diverse werkomstandigheden.
Motor en aandrijflijn
De tractor wordt aangedreven door een Belarus D144 dieselmotor, een 4-cilinder krachtbron met een cilinderinhoud van 4,1 liter. De motor levert een vermogen van 41,0 kW (55 pk) bij een nominaal toerental van 1800 tpm, met een koppel van 235,0 Nm bij 1050 tpm. De boring en slag bedragen 105 bij 120 mm. De aandrijving wordt overgebracht via een transmissie met 11 versnellingen vooruit en 8 versnellingen achteruit.
Mechanische eigenschappen en hydrauliek
Het model is uitgerust met vierwielaandrijving en hydrostatische besturing voor een nauwkeurige bediening. Het remsysteem bestaat uit schijfremmen. Het hydraulisch systeem levert een totale opbrengst van 43,1 liter per minuut. Aan de achterzijde bevindt zich een hefinrichting met een vermogen van 1600 kg, gecombineerd met een aftakas die werkt op 540 tpm of via de rijsnelheid.
Afmetingen en constructie
De Belarus 425 heeft een wielbasis van 231 cm en een totaalgewicht van 3260 kg. De totale lengte van de machine is 385 cm met een hoogte van 264 cm. De tractor staat op 8.30-20 voorbanden en 13.6-38 achterbanden, wat bijdraagt aan de stabiliteit voor werkzaamheden in rijenculturen.
Conclusion
De Belarus 425 is een robuuste en functionele tractor die geschikt is voor algemene landbouwtaken. Door zijn configuratie met vierwielaandrijving en het specifieke ontwerp voor rijencultuur, biedt hij een praktische oplossing voor werkzaamheden waarbij wendbaarheid en een betrouwbare vermogensafgifte vereist zijn.
Productie-informatie van de Belarus, 425
- Rijencultuur tractor
| Fabrikant | Belarus |
|---|
Afmetingen en bandeninformatie van Belarus, 425
| Wielbasis | 231 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3260 kg |
| Lengte | 385 cm |
| Hoogte | 264 cm |
| Landbouw voorbanden | 8.30-20 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 13.6-38 |
Motorspecificaties van Belarus, 425
- Belarus D144
- Diesel
- 4-cilinder
| Nominaal toerental (tpm) | 1800 |
|---|---|
| Boring/Slag | 105 x 120 mm |
| Displacement | 4.1 L |
| Koppel | 235.0 Nm |
| Vermogen | 41.0 kW |
| Koppel RPM (Toerental) | 1050 |
Transmissie-informatie van de Belarus, 425
Transmissievarianten 1
| Versnellingen | 11 vooruit en 8 achteruit |
|---|
Mechanische specificaties van de Belarus, 425
- Four-wheel drive
- Standaard
- Disc brakes
| Besturing | Hydrostatisch vermogen |
|---|
Vermogensinformatie van de Belarus, 425
| Type Aftakas achter | 540/ground |
|---|
Hydrauliekspecificaties van Belarus, 425
| Total flow | 11.4 gpm [43.1 lpm] |
|---|
Driepuntshefinrichting van Belarus, 425
| Rear lift | 3,528 lbs [1600 kg] |
|---|
Positionering
Met 55 pk bevindt de Belarus 425 zich net onder de 426 (58 pk) in het Belarus-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 39e percentiel van de modellen uit de jaren 1980 in onze database (2052 machines).
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de Belarus 425?
De Belarus 425 levert 55 pk.
In welke jaren werd de Belarus 425 geproduceerd?
De Belarus 425 werd geproduceerd in 1983-1990.
Welke motor heeft de Belarus 425?
De Belarus 425 wordt aangedreven door een Diesel-motor.
Is de Belarus 425 4WD?
De Belarus 425 is beschikbaar als 4WD.