Branson 2910i vs CaseIH DX29

Specificaties naast elkaar vergeleken

Branson 2910i

Branson 2910i

29 pk · 2005–2009

Bekijk volledige specificaties
CaseIH DX29

CaseIH DX29

29 pk · 2001–2003

Bekijk volledige specificaties

Oordeel in cijfers

  • De Branson 2910i en de CaseIH DX29 leveren hetzelfde vermogen: 29 pk.
  • De Branson 2910i is het recentere model: productie gestart in 2005, tegenover 2001 voor de CaseIH DX29.
  • De Branson 2910i is zwaarder: 1651 kg tegenover 1122 kg voor de CaseIH DX29.
  • De Branson 2910i biedt een hoger hefvermogen achter: 1170 kg tegenover 741 kg.

Volledige specificatievergelijking

Branson 2910iCaseIH DX29
Vermogen29 pk29 pk
Productiejaren2005–20092001–2003
BrandstofDieselDiesel
Cilinders33
Cilinderinhoud1.5 L1.3 L
Gewicht1 651 kg1 122 kg
Aandrijving4WD4WD
TransmissieGesynchroniseerdHydrostatisch
Hefvermogen1 170 kg741 kg
Wielbasis165 cm160 cm
Lengte304 cm269 cm
CabineJa

Andere vergelijkingen