
Branson 4815CH
Vermogen
48 hp
Productie
2021-2023
Motor
Diesel
Transmissie
Hydrostatisch
Uit dezelfde serie:
Introductie
Branson 4815CH: compacte utiliteitstractor
De Branson 4815CH is een compacte utiliteitstractor die tussen 2021 en 2023 werd geproduceerd. Deze machine is ontworpen voor uiteenlopende agrarische werkzaamheden en terreinonderhoud, waarbij compacte afmetingen worden gecombineerd met functionele prestaties.
Motor en aandrijflijn
De tractor wordt aangedreven door een vloeistofgekoelde 4-cilinder Kukje A2300N2 dieselmotor met een cilinderinhoud van 2,3 liter. Deze motor levert een vermogen van 35,8 kW bij een nominaal toerental van 2600 tpm en maakt gebruik van indirecte injectie. De aandrijving verloopt via een hydrostatische transmissie met drie groepen, wat zorgt voor een traploze snelheidsregeling in zowel voor- als achteruit.
Hydrauliek en aftakas
Het hydraulisch systeem is van het type 'open center' en levert een totale opbrengst van 54,1 liter per minuut, verdeeld over 16,7 liter per minuut voor de werkfuncties en 37,5 liter per minuut voor de stuurbekrachtiging. De onafhankelijke achteraftakas draait met 540 tpm bij een motortoerental van 2600 tpm. De driepuntshefinrichting van categorie I heeft een hefvermogen van 1499 kg, dat op 610 mm achter de koppeling 1099 kg bedraagt.
Constructie en comfort
Met een eigen gewicht van 1661 kg en een wielbasis van 166 cm biedt de machine stabiliteit tijdens het werk. De tractor is uitgerust met stuurbekrachtiging en natte schijfremmen voor een nauwkeurige controle. Voor de bestuurder is een standaard cabine voorzien, uitgerust met airconditioning om de werkomstandigheden in wisselende weersomstandigheden te optimaliseren.
Conclusion
De Branson 4815CH is een veelzijdige machine die door zijn compacte bouw en hydrostatische transmissie bijzonder geschikt is voor taken waarbij wendbaarheid en precisie vereist zijn. Het model biedt een uitgebalanceerde configuratie voor algemeen gebruik op boerderijen en voor onderhoudswerkzaamheden.
Productie-informatie van de Branson, 4815CH
- Compacte Utiliteitstractor
| Fabrikant | Branson (a part of TYM) |
|---|
Afmetingen en bandeninformatie van Branson, 4815CH
| Wielbasis | 166 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1661 kg |
| Hoogte (cabine) | 226 cm |
| Lengte | 330 cm |
| Bodemvrijheid | 33 cm |
| Breedte | 141 cm |
| Standaard banden (landbouw) | Front: 7-16. Rear: 11.2-24 |
|---|---|
| Industriële voorbanden | 28x8.5-14 |
| Industriële achterbanden | 15-19.5 |
Motorspecificaties van Branson, 4815CH
- Kukje A2300N2
- Vloeistofgekoeld
- Diesel
- 4-cilinder
| Nominaal toerental (tpm) | 2600 |
|---|---|
| Displacement | 2.3 L |
| Vermogen | 35.8 kW |
| Boring/Slag | 88 x 94 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Luchtfilter | Droog |
| Fuel system | Indirecte injectie |
| Emissions | Tier 4 |
Transmissie-informatie van de Branson, 4815CH
Transmissievarianten 1
| Type | Hydrostatisch |
|---|---|
| Versnellingen | Infinite forward and reverse (3-range) |
Mechanische specificaties van de Branson, 4815CH
- Stuurbekrachtiging
- Natte schijfremmen
- Cabine standaard met airconditioning.
Vermogensinformatie van de Branson, 4815CH
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540 (1.375) |
| Engine RPM | 560@2600 |
Hydrauliekspecificaties van Branson, 4815CH
| Type | Open center |
|---|---|
| Steering flow | 9.9 gpm [37.5 lpm] |
| Pump flow | 4.4 gpm [16.7 lpm] |
| Total flow | 14.3 gpm [54.1 lpm] |
Driepuntshefinrichting van Branson, 4815CH
| Rear Type | I |
|---|---|
| Rear lift | 3306 lbs [1499 kg] |
| Rear lift (at 24"/610mm) | 2425 lbs [1099 kg] |
Elektrisch systeem van Branson, 4815CH
| Ground | Negative |
|---|---|
| Battery volts | 12 |
| Charging system | Alternator |
| Charging amps | 70 |
Positionering
Met 48 pk bevindt de Branson 4815CH zich net boven de 4215CH (42 pk) in het Branson-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 29e percentiel van de modellen uit de jaren 2020 in onze database (1464 machines).
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de Branson 4815CH?
De Branson 4815CH levert 48 pk.
In welke jaren werd de Branson 4815CH geproduceerd?
De Branson 4815CH werd geproduceerd in 2021-2023.
Welke motor heeft de Branson 4815CH?
De Branson 4815CH wordt aangedreven door een Diesel-motor.
Welke transmissie gebruikt de Branson 4815CH?
De Branson 4815CH gebruikt een Hydrostatisch-transmissie.