CaseIH Steiger 425 Rowtrac tractor

CaseIH Steiger 425 Rowtrac

Vermogen

419 hp

Productie

2024+

Motor

Diesel met turbo

Transmissie

Volledige powershift

Uit dezelfde serie:

Steiger 475 Rowtrac

Introductie

Case IH Steiger 425 Rowtrac: knikgestuurde rupsbandtrekker

De Case IH Steiger 425 Rowtrac is een zware knikgestuurde rupsbandtrekker, geproduceerd door Case IH in Fargo, North Dakota. Deze machine maakt deel uit van de Steiger-serie en is ontworpen voor grootschalige landbouwtoepassingen waarbij hoge trekkracht en bodemvriendelijkheid vereist zijn.

Motor en aandrijflijn

De trekker wordt aangedreven door een 12,9-liter zescilinder dieselmotor met turbo en vloeistofkoeling. Deze krachtbron levert een nominaal vermogen van 312,6 kW (419 pk) bij 2100 tpm, met een maximaal vermogen van 343,5 kW. De motor voldoet aan de Tier IV emissienormen. Voor de krachtoverbrenging biedt Case IH twee opties: de PowerDrive-transmissie, een volledige powershift met 17 versnellingen vooruit en 2 achteruit, of de traploze CVXDrive continu variabele transmissie.

Onderstel en hydrauliek

Het voertuig is uitgerust met een knikbesturingssysteem en loopt op 18-inch rupsbanden, wat zorgt voor een optimale verdeling van het machinegewicht van 23.677 kg. Het hydraulisch systeem is van het 'closed center'-type. De standaard pompcapaciteit bedraagt 159 l/min, met optionele configuraties die kunnen oplopen tot 215,7 l/min of zelfs 427,7 l/min, afhankelijk van de gekozen hydraulische ventielconfiguratie die varieert van vier tot acht ventielen.

Hefinrichting en aftakas

Aan de achterzijde is de trekker voorzien van een onafhankelijke aftakas die werkt op 1000 tpm (1,75 inch as). De hefinrichting is van het type IVN/III, met een hefvermogen van 9.935 kg gemeten op 610 mm achter de hefpunt. Voor zware werktuigen is optioneel een categorie 5 hefinrichting beschikbaar, naast de standaard categorie 4 trekhaak.

Conclusion

De Case IH Steiger 425 Rowtrac is een gespecialiseerde trekker voor intensieve grondbewerking en zware trekwerkzaamheden. Door de combinatie van een rupsbandonderstel en een hoog motorvermogen is de machine bij uitstek geschikt voor werkzaamheden op grote percelen waarbij een lage bodemdruk en maximale tractie essentieel zijn.

Productie-informatie van de CaseIH, Steiger 425 Rowtrac

  • Geknikte rupsbandtrekker
  • Gebouwd in Fargo, North Dakota, VS
FabrikantCaseIH (a part of CNH)

Motorspecificaties van CaseIH, Steiger 425 Rowtrac

  • Vloeistofgekoeld
  • Diesel met turbo
  • 6-cilinder 24-klepper
Startmotor/StarterElektrisch
Displacement12.9 L
Nominaal Vermogen (bruto)312.6 kW
Boring/Slag135 x 150 mm
Startspanning (volt)12
Nominaal toerental (tpm)2100
Maximaal Vermogen (bruto)343.5 kW
EmissionsTier IV

Transmissie-informatie van de CaseIH, Steiger 425 Rowtrac

Transmissievarianten 1

Transmissie / VersnellingsbakPowerDrive
TypeVolledige powershift
Versnellingen17 vooruit en 2 achteruit

Transmissievarianten 2

Transmissievarianten 3

Transmissie / VersnellingsbakCVXDrive
TypeContinu variabele transmissie
VersnellingenTraploos vooruit en achteruit

Transmissievarianten 4

  • 17-versnellingen volledige powershift
  • Continu variabele transmissie

Mechanische specificaties van de CaseIH, Steiger 425 Rowtrac

  • Cabine standaard met airconditioning.
  • Articulated power steering
DriveKnikgestuurde rupsband
Final drivesPlanetair

Vermogensinformatie van de CaseIH, Steiger 425 Rowtrac

Aftakas achterOnafhankelijk
Type Aftakas achter1000 (1.75)

Hydrauliekspecificaties van CaseIH, Steiger 425 Rowtrac

TypeClosed center
Type(optioneel)113 gpm [427.7 lpm]
Type(optioneel)57 gpm [215.7 lpm]
Valves4 to 8
SCV flow35 gpm [132.5 lpm]
Pump flow42 gpm [159.0 lpm]

Driepuntshefinrichting van CaseIH, Steiger 425 Rowtrac

Rear TypeIVN/III
Rear Type(optioneel)Cat 5
Rear lift (at 24"/610mm)21903 lbs [9935 kg]
DrawbarCat 4

Elektrisch systeem van CaseIH, Steiger 425 Rowtrac

Battery volts12
GroundNegative
Batteries3
Batteries(optioneel)330
Charging systemAlternator
Battery CCA950
Charging amps240

Positionering

Met 419 pk bevindt de CaseIH Steiger 425 Rowtrac zich net onder de Steiger 420 Rowtrac (420 pk) in het CaseIH-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 93e percentiel van de modellen uit de jaren 2020 in onze database (1464 machines).

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de CaseIH Steiger 425 Rowtrac?

De CaseIH Steiger 425 Rowtrac levert 419 pk.

In welke jaren werd de CaseIH Steiger 425 Rowtrac geproduceerd?

De CaseIH Steiger 425 Rowtrac werd geproduceerd in 2024+.

Welke motor heeft de CaseIH Steiger 425 Rowtrac?

De CaseIH Steiger 425 Rowtrac wordt aangedreven door een Diesel met turbo-motor.

Welke transmissie gebruikt de CaseIH Steiger 425 Rowtrac?

De CaseIH Steiger 425 Rowtrac gebruikt een Volledige powershift-transmissie.

Vergelijk de CaseIH Steiger 425 Rowtrac met een ander model