Deutz-Allis 6240 tractor

Deutz-Allis 6240

Vermogen

46 hp

Productie

1986-1990

Motor

Diesel

Transmissie

Gedeeltelijk gesynchroniseerd

Uit dezelfde serie:

6250

Introductie

Deutz-Allis 6240: Utility-tractor

De Deutz-Allis 6240 is een landbouwtractor die tussen 1986 en 1990 in Duitsland werd geproduceerd. Dit model is ontworpen als een veelzijdige utility-machine voor uiteenlopende agrarische werkzaamheden.

Motor en aandrijflijn

De machine wordt aangedreven door een luchtgekoelde Deutz F3L 912 dieselmotor met drie cilinders. De motor heeft een cilinderinhoud van 2,8 liter en levert een vermogen van 34,3 kW (46 pk) bij een nominaal toerental van 2150 tpm. De krachtoverbrenging kan worden uitgevoerd via een gedeeltelijk gesynchroniseerde transmissie met 8 versnellingen vooruit en 4 achteruit, of via een optionele tweetraps powershift-transmissie met 16 versnellingen vooruit en 8 achteruit.

Hydrauliek en aftakassen

Het hydraulisch systeem is van het 'open center'-type, met een maximale druk van 175,0 bar en een pompcapaciteit van 37,1 liter per minuut. De tractor is uitgerust met een onafhankelijke achteraftakas die werkt op 540 tpm. Optioneel is een onafhankelijke frontaftakas beschikbaar die werkt op 1000 tpm.

Mechanische opbouw en afmetingen

De 6240 is leverbaar in twee- of vierwielaandrijving. De machine is voorzien van stuurbekrachtiging en mechanische trommelremmen. Het gewicht varieert afhankelijk van de configuratie tussen 2619 kg voor het 2WD-model en 2800 kg voor het 4WD-model. De veiligheid van de bestuurder wordt gewaarborgd door een 'four-post' ROPS-constructie.

Conclusion

Door zijn robuuste constructie en diverse transmissieopties is de Deutz-Allis 6240 een betrouwbare utility-tractor, geschikt voor algemeen gebruik op middelgrote agrarische bedrijven.

Productie-informatie van de Deutz-Allis, 6240

  • Landbouwtractor (Utility)
  • Gebouwd in Duitsland
FabrikantDeutz-Allis
Oorspronkelijke prijs$18,100

Afmetingen en bandeninformatie van Deutz-Allis, 6240

Spoorbreedte achter149 to 190 cm
2WD Wielbasis200 cm
2WD Gewicht2619 kg
Hoogte (ROPS)224 cm
4WD Wielbasis208 cm
4WD Gewicht2800 kg
Breedte209 cm
2WD Standaardbanden (agrarisch)Front: 7.50-16. Rear: 14.9-28
4WD Standaardbanden (agrarisch)Front: 10.5-20. Rear: 14.9-28
2WD Optionele banden (agrarisch)Front: 7.50-16. Rear: 14.9-24

Motorspecificaties van Deutz-Allis, 6240

  • Deutz F3L 912
  • Luchtgekoeld
  • Diesel
  • 3-cilinder
Vermogen34.3 kW
Displacement2.8 L
Nominaal toerental (tpm)2150
Boring/Slag100 x 120 mm
Oliecapaciteit8.0 L
Startspanning (volt)12

Transmissie-informatie van de Deutz-Allis, 6240

Transmissievarianten 1

  • Vier gesynchroniseerde versnellingen (1-4) in twee groepen, plus achteruitgroep.
TypeGedeeltelijk gesynchroniseerd
Versnellingen8 vooruit en 4 achteruit
KoppelingDroge schijf

Transmissievarianten 2

Transmissie / VersnellingsbakDubbele Split
TypePowershift met twee snelheden
Versnellingen16 vooruit en 8 achteruit
  • 8-versnellingen gedeeltelijk gesynchroniseerd
  • 16-versnellingen tweetraps powershift

Mechanische specificaties van de Deutz-Allis, 6240

  • Twee- of vierwielaandrijving
  • Four-post ROPS
  • Mechanische trommelremmen
  • Stuurbekrachtiging
Differential lockMechanisch achter

Vermogensinformatie van de Deutz-Allis, 6240

Aftakas achterOnafhankelijk
Front PTO Type1000
Type Aftakas achter540 (1.375)
Front PTOOnafhankelijk

Hydrauliekspecificaties van Deutz-Allis, 6240

TypeOpen center
Valves1 to 3
Pressure2538 psi [175.0 bar]
Capacity4 gal [15.1 L]
Pump flow9.8 gpm [37.1 lpm]
Pump flow(optioneel)7.5 gal [28.4 L]

Driepuntshefinrichting van Deutz-Allis, 6240

Rear TypeI
Front lift2205 lbs [1000 kg]
Rear lift (at ends)4189 lbs [1900 kg]
Front HitchII

Elektrisch systeem van Deutz-Allis, 6240

GroundNegative
Charging systemAlternator
Battery volts12

Positionering

Met 46 pk bevindt de Deutz-Allis 6240 zich net onder de 6250 (54 pk) in het Deutz-Allis-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 32e percentiel van de modellen uit de jaren 1980 in onze database (2052 machines).

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de Deutz-Allis 6240?

De Deutz-Allis 6240 levert 46 pk.

In welke jaren werd de Deutz-Allis 6240 geproduceerd?

De Deutz-Allis 6240 werd geproduceerd in 1986-1990.

Welke motor heeft de Deutz-Allis 6240?

De Deutz-Allis 6240 wordt aangedreven door een Diesel-motor.

Welke transmissie gebruikt de Deutz-Allis 6240?

De Deutz-Allis 6240 gebruikt een Gedeeltelijk gesynchroniseerd-transmissie.

Vergelijk de Deutz-Allis 6240 met een ander model