
Erkunt Servet 85
Vermogen
85 hp
Productie
2010-2020
Motor
Diesel met turbo en intercooler
Transmissie
Hydraulische omkeerschakeling (power shuttle)
Aandrijving
4WD
Introductie
Erkunt Servet 85, landbouwtrekker
De Erkunt Servet 85 is een multifunctionele landbouwtrekker uit het utility-segment, geproduceerd tussen 2010 en 2020 in Ankara, Turkije. Deze machine is ontworpen voor diverse agrarische werkzaamheden en combineert een betrouwbare aandrijflijn met een robuuste mechanische opbouw.
Motor en prestaties
De trekker wordt aangedreven door een Perkins 1104D-44T motor, een 4,4-liter viercilinder dieselmotor voorzien van een turbo en intercooler. Deze vloeistofgekoelde krachtbron levert een vermogen van 63,5 kW (85 pk) en een koppel van 368 Nm bij 1400 tpm. De motor voldoet aan de Stage IIIA emissienormen en is uitgerust met een elektrische starter.
Transmissie en aandrijving
Het voertuig beschikt over vierwielaandrijving voor tractie op wisselende ondergronden. De transmissie biedt 16 versnellingen vooruit en 16 achteruit, ondersteund door een hydraulische omkeerschakeling (power shuttle) die het manoeuvreren vergemakkelijkt. De onafhankelijke aftakas achter biedt een veelzijdige inzetbaarheid met vier snelheden: 430, 540, 540E en 1000 tpm.
Hydrauliek en hefvermogen
Het hydraulische systeem werkt met een pompcapaciteit van 48,4 liter per minuut bij een werkdruk van 190 bar. De machine is uitgerust met vier hydraulische ventielen. Aan de achterzijde bevindt zich een hefinrichting met een hefvermogen van 3900 kg, wat de trekker geschikt maakt voor het werken met uiteenlopende werktuigen.
Afmetingen en constructie
De Servet 85 heeft een wielbasis van 232 cm en een totale lengte van 421 cm. De breedte bedraagt 199 cm. De trekker is leverbaar in twee configuraties: met een ROPS-beugel (gewicht 3850 kg) of met een cabine voorzien van airconditioning (gewicht 4100 kg). De standaard bandenconfiguratie is 320/85R24 voor en 380/85R38 achter, met alternatieve opties voor specifieke toepassingen.
Conclusion
De Erkunt Servet 85 is een veelzijdige utility-trekker die zich richt op agrarische bedrijven die een betrouwbare en mechanisch eenvoudige machine zoeken voor alledaagse werkzaamheden. Dankzij de keuze tussen een ROPS-uitvoering en een cabine, en de ruime selectie aan aftakassnelheden, is het model inzetbaar voor een breed scala aan taken in de akkerbouw en veehouderij.
Productie-informatie van de Erkunt, Servet 85
- Landbouwtractor (Utility)
- Gebouwd in Ankara, Turkije
| Fabrikant | Erkunt |
|---|
Afmetingen en bandeninformatie van Erkunt, Servet 85
| Cabine Gewicht | 4100 kg |
|---|---|
| Wielbasis | 232 cm |
| Hoogte (cabine) | 275 cm |
| Hoogte (ROPS) | 275 cm |
| Lengte | 421 cm |
| Spoorbreedte achter | 150 to 189 cm |
| ROPS Gewicht | 3850 kg |
| Breedte | 199 cm |
| Standaard banden (landbouw) | Front: 320/85R24. Rear: 380/85R38 |
|---|---|
| Standaard banden (landbouw)(optioneel) | Front: 280/85R24. Rear: 460/85R30 |
Motorspecificaties van Erkunt, Servet 85
- Perkins 1104D-44T
- Vloeistofgekoeld
- Diesel met turbo en intercooler
- 4-cilinder
| Koppel RPM (Toerental) | 1400 |
|---|---|
| Displacement | 4.4 L |
| Vermogen | 63.5 kW |
| Boring/Slag | 105 x 127 mm |
| Starter type | Elektrisch |
| Koppel | 368.0 Nm |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
| Emissions | Stage IIIA |
Transmissie-informatie van de Erkunt, Servet 85
Transmissievarianten 1
| Type | Hydraulische omkeerschakeling (power shuttle) |
|---|---|
| Versnellingen | 16 vooruit en achteruit |
Mechanische specificaties van de Erkunt, Servet 85
- Four-wheel drive
- ROPS. Cabine beschikbaar met airconditioning.
Vermogensinformatie van de Erkunt, Servet 85
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 430/540/540E/1000 |
Hydrauliekspecificaties van Erkunt, Servet 85
| Pressure | 2756 psi [190.0 bar] |
|---|---|
| Valves | 4 |
| Pump flow | 12.8 gpm [48.4 lpm] |
Driepuntshefinrichting van Erkunt, Servet 85
| Rear lift | 8598 lbs [3900 kg] |
|---|
Positionering
Met 85 pk bevindt de Erkunt Servet 85 zich tussen Servet 80.4E (81 pk) en Kiymet 90 (91 pk) in het Erkunt-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 51e percentiel van de modellen uit de jaren 2010 in onze database (2476 machines).
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de Erkunt Servet 85?
De Erkunt Servet 85 levert 85 pk.
In welke jaren werd de Erkunt Servet 85 geproduceerd?
De Erkunt Servet 85 werd geproduceerd in 2010-2020.
Welke motor heeft de Erkunt Servet 85?
De Erkunt Servet 85 wordt aangedreven door een Diesel met turbo en intercooler-motor.
Welke transmissie gebruikt de Erkunt Servet 85?
De Erkunt Servet 85 gebruikt een Hydraulische omkeerschakeling (power shuttle)-transmissie.
Is de Erkunt Servet 85 4WD?
De Erkunt Servet 85 is beschikbaar als 4WD.