Hinomoto NX220 tractor

Hinomoto NX220

Vermogen

21 hp

Productie

1993-1995

Motor

Diesel

Transmissie

Versnelling / tandwiel

Aandrijving

4WD

Uit dezelfde serie:

NX200
NX240

Introductie

Kubota NX220: Compacte utiliteitstractor (1993-1995)

De Kubota NX220 is een compacte utiliteitstractor die tussen 1993 en 1995 werd geproduceerd. Dit model, onderdeel van de NX-serie, is ontworpen voor uiteenlopende werkzaamheden in de land- en tuinbouw waar wendbaarheid en betrouwbaarheid vereist zijn.

Motor en aandrijflijn

De tractor wordt aangedreven door een vloeistofgekoelde Kubota D1463 dieselmotor. Deze 3-cilinder krachtbron heeft een cilinderinhoud van 1,5 liter en levert een nominaal vermogen van 16,2 kW bij 2500 tpm. De machine is uitgerust met een 12-volt elektrisch startsysteem.

Transmissie en aftakas

De NX220 biedt de gebruiker keuze uit twee transmissietypes: een mechanische tandwielkast met 16 versnellingen vooruit en achteruit, of een 16-traps powershift-transmissie. Beide opties zijn voorzien van een droge schijfkoppeling. De achteraftakas beschikt over vier snelheden: 546, 772, 947 en 1254 tpm, wat inzetbaarheid met diverse werktuigen mogelijk maakt.

Chassis en bediening

De tractor is standaard uitgevoerd met vierwielaandrijving en stuurbekrachtiging voor nauwkeurige besturing. Het remsysteem bestaat uit mechanische natte schijfremmen. De machine staat op 6-14 voorbanden en 9.5-22 achterbanden, met een bodemvrijheid van 33 cm.

Afmetingen en configuratie

Het basismodel met ROPS-beugel weegt 1094 kg, terwijl de versie met cabine een gewicht heeft van 1245 kg. De wielbasis van de ROPS-uitvoering bedraagt 154 cm. Een driepuntshefinrichting van categorie I is standaard aanwezig voor de aanbouw van werktuigen.

Conclusion

De Kubota NX220 is een compacte, veelzijdige machine die geschikt is voor lichte tot middelzware landbouwtaken en onderhoudswerkzaamheden. Door de combinatie van verschillende transmissiemogelijkheden en een robuuste motor is het een functionele keuze voor professioneel en semi-professioneel gebruik.

Productie-informatie van de Hinomoto, NX220

  • Compacte Utiliteitstractor
DistributorHinomoto
FabrikantKubota

Afmetingen en bandeninformatie van Hinomoto, NX220

Bodemvrijheid33 cm
ROPS Wielbasis154 cm
ROPS Breedte124 cm
Cabine Lengte300 cm
Cabine Wielbasis158 cm
Hoogte (cabine)197 cm
Cabine Breedte130 cm
ROPS Lengte294 cm
Spoorbreedte achter101/113 cm
Front tread94 cm
Cabine Gewicht1245 kg
ROPS Gewicht1094 kg
Hoogte (ROPS)195 cm
Standaard banden (landbouw)Front: 6-14. Rear: 9.5-22

Motorspecificaties van Hinomoto, NX220

  • Kubota D1463
  • Vloeistofgekoeld
  • Diesel
  • 3-cilinder
Vermogen16.2 kW
Displacement1.5 L
Nominaal toerental (tpm)2500
Boring/Slag82 x 92 mm
Startspanning (volt)12
Startmotor/StarterElektrisch

Transmissie-informatie van de Hinomoto, NX220

Transmissievarianten 1

  • Vier versnellingen (1-4) in twee bereiken (laag/hoog) met extra kruipbereik en omkeerschakeling.
TypeVersnelling / tandwiel
Versnellingen16 vooruit en achteruit
KoppelingDroge schijf

Transmissievarianten 2

TypePowershift
Versnellingen16 vooruit en achteruit
  • 16-versnellings tandwielkast
  • 16-versnellingen powershift

Mechanische specificaties van de Hinomoto, NX220

  • Four-wheel drive
  • Tweepost ROPS. Cabine optioneel.
  • Stuurbekrachtiging
  • Mechanische natte schijfremmen

Vermogensinformatie van de Hinomoto, NX220

Type Aftakas achter546/772/947/1254 (1.375)

Driepuntshefinrichting van Hinomoto, NX220

Rear TypeI

Elektrisch systeem van Hinomoto, NX220

GroundNegative
Battery volts12

Positionering

Met 21 pk bevindt de Hinomoto NX220 zich tussen NX200 (19 pk) en NX240 (23 pk) in het Hinomoto-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 8e percentiel van de modellen uit de jaren 1990 in onze database (2097 machines).

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de Hinomoto NX220?

De Hinomoto NX220 levert 21 pk.

In welke jaren werd de Hinomoto NX220 geproduceerd?

De Hinomoto NX220 werd geproduceerd in 1993-1995.

Welke motor heeft de Hinomoto NX220?

De Hinomoto NX220 wordt aangedreven door een Diesel-motor.

Welke transmissie gebruikt de Hinomoto NX220?

De Hinomoto NX220 gebruikt een Versnelling / tandwiel-transmissie.

Is de Hinomoto NX220 4WD?

De Hinomoto NX220 is beschikbaar als 4WD.

Vergelijk de Hinomoto NX220 met een ander model