Kubota M4062 vs White 60

Specificaties naast elkaar vergeleken

Kubota M4062

Kubota M4062

66 pk · 2018–2020

Bekijk volledige specificaties
White 60

White 60

66 pk · 1989–1991

Bekijk volledige specificaties

Oordeel in cijfers

  • De Kubota M4062 en de White 60 leveren hetzelfde vermogen: 66 pk.
  • De Kubota M4062 is het recentere model: productie gestart in 2018, tegenover 1989 voor de White 60.
  • De White 60 is zwaarder: 3783 kg tegenover 2570 kg voor de Kubota M4062.
  • De Kubota M4062 biedt een hoger hefvermogen achter: 2500 kg tegenover 2041 kg.

Volledige specificatievergelijking

Kubota M4062White 60
Vermogen66 pk66 pk
Productiejaren2018–20201989–1991
BrandstofDieselDiesel
Cilinders44
Cilinderinhoud3.3 L3.9 L
Gewicht2 570 kg3 783 kg
Aandrijving4WD2WD of 4WD
TransmissieMechanisch
Versnellingen (v/a)6 / 2
Hefvermogen2 500 kg2 041 kg
Wielbasis213 cm242 cm
Lengte370 cm384 cm
CabineJa

Andere vergelijkingen