Mahindra 2123 vs Solis S22

Specificaties naast elkaar vergeleken

Mahindra 2123

Mahindra 2123

22 pk · 2024+

Bekijk volledige specificaties
Solis S22

Solis S22

22 pk · 2020+

Bekijk volledige specificaties

Oordeel in cijfers

  • De Mahindra 2123 en de Solis S22 leveren hetzelfde vermogen: 22 pk.
  • De Mahindra 2123 is het recentere model: productie gestart in 2024, tegenover 2020 voor de Solis S22.
  • De Solis S22 is zwaarder: 995 kg tegenover 953 kg voor de Mahindra 2123.
  • De Mahindra 2123 biedt een hoger hefvermogen achter: 798 kg tegenover 600 kg.

Volledige specificatievergelijking

Mahindra 2123Solis S22
Vermogen22 pk22 pk
Productiejaren2024+2020+
BrandstofDieselDiesel
Cilinders33
Cilinderinhoud1.3 L1.1 L
Gewicht953 kg995 kg
Aandrijving4WD4WD
TransmissieHydrostatischMechanisch
Versnellingen (v/a)6 / 2
Hefvermogen798 kg600 kg
Wielbasis155 cm
Lengte286 cm275 cm
CabineJa

Andere vergelijkingen