
Mitsubishi GSK226
Vermogen
21 hp
Productie
2018+
Motor
Diesel
Uit dezelfde serie:
Introductie
Mitsubishi GSK226: specificaties en technische kenmerken
De Mitsubishi GSK226 is een compacte halftrack-tractor, geproduceerd vanaf 2018. Dit model is ontworpen voor agrarische toepassingen die stabiliteit vereisen op diverse ondergronden en maakt deel uit van de GSK-serie.
Motor en aandrijving
De tractor wordt aangedreven door een vloeistofgekoelde 3-cilinder Iseki E3112 dieselmotor met een cilinderinhoud van 1,1 liter. De motor levert een vermogen van 16,1 kW (21 pk) bij een nominaal toerental van 2500 tpm. De machine beschikt over een transmissie met 12 versnellingen vooruit en 12 achteruit, wat een nauwkeurige afstelling van de werksnelheid mogelijk maakt.
Mechanische configuratie en tractie
Als halftrack-tractor is de GSK226 uitgerust met conventionele landbouwbanden aan de voorzijde (6-14) en rupsbanden (330 mm) aan de achterzijde. Deze configuratie verlaagt de bodemdruk. De tractor is standaard voorzien van stuurbekrachtiging voor een betere wendbaarheid en is uitgerust met een tweepost ROPS-structuur voor de veiligheid van de bestuurder.
Werktuigkoppeling en aftakas
De achterzijde is voorzien van een aftakas (PTO) die een toerental van 540 tpm levert. De hefinrichting is van het type JIS0, wat compatibiliteit biedt met diverse compacte werktuigen voor uiteenlopende agrarische werkzaamheden.
Afmetingen en gewicht
Met een eigen gewicht van 1035 kg en een wielbasis van 135 cm biedt de machine een stabiele basis. De bodemvrijheid bedraagt 34 cm, terwijl de totale lengte van de tractor 260 cm is bij een breedte van 125 cm. De hoogte, gemeten tot aan de ROPS-beugel, bedraagt 197 cm.
Conclusion
De Mitsubishi GSK226 is een gespecialiseerde trekker die door zijn rupsbandconfiguratie en compacte afmetingen bijzonder geschikt is voor taken op zachte of oneffen ondergronden waar tractie en bodemvriendelijkheid vereist zijn.
Productie-informatie van de Mitsubishi, GSK226
- Halftrack Rupsbandtractor
| Fabrikant | Mitsubishi |
|---|
Afmetingen en bandeninformatie van Mitsubishi, GSK226
| Front tread | 88 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 135 cm |
| Gewicht | 1035 kg |
| Hoogte (ROPS) | 197 cm |
| Lengte | 260 cm |
| Spoorbreedte achter | 89 cm |
| Bodemvrijheid | 34 cm |
| Breedte | 125 cm |
| Landbouw voorbanden | 6-14 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 330mm tracks |
Motorspecificaties van Mitsubishi, GSK226
- Iseki E3112
- Vloeistofgekoeld
- Diesel
- 3-cilinder
| Vermogen | 16.1 kW |
|---|---|
| Displacement | 1.1 L |
| Nominaal toerental (tpm) | 2500 |
| Boring/Slag | 78 x 78 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
Transmissie-informatie van de Mitsubishi, GSK226
Transmissievarianten 1
| Versnellingen | 12 vooruit en achteruit |
|---|
Mechanische specificaties van de Mitsubishi, GSK226
- Stuurbekrachtiging
- Tweepost ROPS.
| Drive | Halftrack |
|---|
Vermogensinformatie van de Mitsubishi, GSK226
| Type Aftakas achter | 540 (1.375) |
|---|---|
| Type Aftakas achter(optioneel) | -526@2500 |
| Type Aftakas achter(optioneel) | 1231@2500 |
| Engine RPM | 544@2500 |
| Engine RPM(optioneel) | -788@2500 |
| Engine RPM(optioneel) | 815@2500 |
Driepuntshefinrichting van Mitsubishi, GSK226
| Rear Type | JIS0 |
|---|
Elektrisch systeem van Mitsubishi, GSK226
| Ground | Negative |
|---|---|
| Battery volts | 12 |
Positionering
Met 21 pk bevindt de Mitsubishi GSK226 zich tussen GSK206 (19 pk) en GSK236 (23 pk) in het Mitsubishi-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 4e percentiel van de modellen uit de jaren 2010 in onze database (2476 machines).
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de Mitsubishi GSK226?
De Mitsubishi GSK226 levert 21 pk.
In welke jaren werd de Mitsubishi GSK226 geproduceerd?
De Mitsubishi GSK226 werd geproduceerd in 2018+.
Welke motor heeft de Mitsubishi GSK226?
De Mitsubishi GSK226 wordt aangedreven door een Diesel-motor.