Mitsubishi GSK24 tractor

Mitsubishi GSK24

Vermogen

23 hp

Productie

2003-2005

Motor

Diesel

Uit dezelfde serie:

GSK20

Introductie

Mitsubishi GSK24: Halftrack-tractor

De Mitsubishi GSK24 is een compacte halftrack-tractor die tussen 2003 en 2005 werd geproduceerd. Deze machine is specifiek ontworpen voor agrarische werkzaamheden waarbij tractie op uitdagende ondergronden vereist is.

Motor en aandrijflijn

De tractor wordt aangedreven door een vloeistofgekoelde 1,5-liter Isuzu E3CF driecilinder dieselmotor met een nominaal vermogen van 17,6 kW (23 pk) bij 2500 tpm. Het elektrisch systeem werkt op 12 volt met een negatieve aarding. De krachtoverbrenging verloopt via een transmissie met 12 versnellingen vooruit en 12 achteruit, voorzien van een droge schijfkoppeling.

Onderstel en afmetingen

Het halftrack-concept combineert voorwielen van 7-14 met rupsbanden van 400 mm breed aan de achterzijde, wat bijdraagt aan een bodemvrijheid van 41 cm. De machine heeft een wielbasis van 150 cm en een totale lengte van 290 cm. Met een eigen gewicht van 1410 kg en een spoorbreedte van 96 cm aan de voorzijde en 103 cm aan de achterzijde is de tractor ontworpen voor stabiliteit in het veld.

Bediening en veiligheid

De GSK24 is uitgerust met stuurbekrachtiging voor verbeterde wendbaarheid en natte schijfremmen voor een betrouwbare vertraging. De bestuurdersomgeving is standaard voorzien van een tweepunts ROPS-beugel, met de optie voor een cabine. De achterzijde beschikt over een JIS0-hefinrichting en een aftakas met een toerental van 540 tpm.

Conclusion

Door de combinatie van een compact vermogen en het halftrack-onderstel is de Mitsubishi GSK24 geschikt voor gespecialiseerde landbouwtoepassingen waarbij een lage bodemdruk en verhoogde tractie noodzakelijk zijn.

Productie-informatie van de Mitsubishi, GSK24

  • Halftrack Rupsbandtractor
FabrikantMitsubishi

Afmetingen en bandeninformatie van Mitsubishi, GSK24

Front tread96 cm
Wielbasis150 cm
Gewicht1410 kg
Hoogte (ROPS)198 cm
Lengte290 cm
Spoorbreedte achter103 cm
Bodemvrijheid41 cm
Breedte145 cm
Landbouw voorbanden7-14
Landbouw achterbanden400mm tracks

Motorspecificaties van Mitsubishi, GSK24

  • Isuzu E3CF
  • Vloeistofgekoeld
  • Diesel
  • 3-cilinder
Nominaal toerental (tpm)2500
Displacement1.5 L
Startmotor/StarterElektrisch
Vermogen17.6 kW
Startspanning (volt)12

Transmissie-informatie van de Mitsubishi, GSK24

Transmissievarianten 1

Versnellingen12 vooruit en achteruit
KoppelingDroge schijf

Mechanische specificaties van de Mitsubishi, GSK24

  • Tweepost ROPS. Cabine optioneel.
  • Stuurbekrachtiging
  • Natte schijfremmen
DriveHalftrack

Vermogensinformatie van de Mitsubishi, GSK24

Type Aftakas achter540 (1.375)

Driepuntshefinrichting van Mitsubishi, GSK24

Rear TypeJIS0

Elektrisch systeem van Mitsubishi, GSK24

GroundNegative
Battery volts12

Positionering

Met 23 pk bevindt de Mitsubishi GSK24 zich tussen GSK20 (19 pk) en GSK250 (24 pk) in het Mitsubishi-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 8e percentiel van de modellen uit de jaren 2000 in onze database (2822 machines).

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de Mitsubishi GSK24?

De Mitsubishi GSK24 levert 23 pk.

In welke jaren werd de Mitsubishi GSK24 geproduceerd?

De Mitsubishi GSK24 werd geproduceerd in 2003-2005.

Welke motor heeft de Mitsubishi GSK24?

De Mitsubishi GSK24 wordt aangedreven door een Diesel-motor.

Vergelijk de Mitsubishi GSK24 met een ander model