
Suzue 150
Vermogen
15 hp
Productie
1977-1980
Motor
Diesel
Transmissie
Versnelling / tandwiel
Uit dezelfde serie:
Introductie
Mitsubishi 150: compacte utiliteitstractor
De Mitsubishi 150 is een compacte utiliteitstractor uit de 170-serie, geproduceerd tussen 1977 en 1980. Dit model is ontworpen voor uiteenlopende agrarische werkzaamheden waarbij wendbaarheid en een kleine voetafdruk vereist zijn.
Motorisering
De tractor wordt aangedreven door een Mitsubishi KE70 dieselmotor. Deze vloeistofgekoelde 2-cilindermotor heeft een cilinderinhoud van 0,7 liter en levert een vermogen van 11,2 kW (15 pk) bij een nominaal toerental van 2700 tpm. De boring en slag bedragen 73 bij 80 mm.
Transmissie en aandrijving
Het voertuig is uitgerust met een mechanische transmissie met tandwieloverbrenging. Deze biedt in totaal zes versnellingen vooruit en twee achteruit, onderverdeeld in drie versnellingen per groep. De gebruiker heeft de keuze tussen een configuratie met twee- of vierwielaandrijving, wat de inzetbaarheid op verschillende terreintypes vergroot.
Constructie en ergonomie
Het model is opgebouwd rond een open bestuurdersplatform. Dit ontwerp is gericht op een direct overzicht over de werktuigen en de directe omgeving, wat essentieel is bij precisiewerkzaamheden op kleinere percelen.
Conclusion
De Mitsubishi 150 is een functionele machine die zich richt op kleinschalige landbouw en onderhoudstaken waar een compacte en wendbare tractor noodzakelijk is.
Productie-informatie van de Suzue, 150
- Compacte Utiliteitstractor
| Distributor | Suzue |
|---|---|
| Fabrikant | Mitsubishi |
Motorspecificaties van Suzue, 150
- Mitsubishi KE70
- Vloeistofgekoeld
- Diesel
- 2-cilinder
| Vermogen | 11.2 kW |
|---|---|
| Displacement | 0.7 L |
| Nominaal toerental (tpm) | 2700 |
| Boring/Slag | 73 x 80 mm |
Transmissie-informatie van de Suzue, 150
Transmissievarianten 1
- Drie versnellingen (1-3), plus achteruit (R), in twee groepen.
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 6 vooruit en 2 achteruit |
Mechanische specificaties van de Suzue, 150
- Twee- of vierwielaandrijving
- Open bestuurdersplatform.
Vermogensinformatie van de Suzue, 150
| Engine | 11.2 kW |
|---|
Positionering
Met 15 pk bevindt de Suzue 150 zich net onder de 170 (17 pk) in het Suzue-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 5e percentiel van de modellen uit de jaren 1970 in onze database (1259 machines).
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de Suzue 150?
De Suzue 150 levert 15 pk.
In welke jaren werd de Suzue 150 geproduceerd?
De Suzue 150 werd geproduceerd in 1977-1980.
Welke motor heeft de Suzue 150?
De Suzue 150 wordt aangedreven door een Diesel-motor.
Welke transmissie gebruikt de Suzue 150?
De Suzue 150 gebruikt een Versnelling / tandwiel-transmissie.