Valmet 864 tractor

Valmet 864

Vermogen

82 hp

Productie

1964-1967

Motor

Diesel

Introductie

Valmet 864: Technische specificaties en overzicht

De Valmet 864 is een landbouwtrekker die tussen 1964 en 1967 werd geproduceerd. Deze machine is ontworpen voor algemene agrarische werkzaamheden en staat bekend om zijn robuuste constructie en mechanische eenvoud.

Motor en aandrijving

De tractor wordt aangedreven door een 4-cilinder dieselmotor van Valmet met een cilinderinhoud van 4,2 liter en een boring/slagverhouding van 108 x 114 mm. De motor levert een vermogen van 61,1 kW (82 pk) bij een nominaal toerental van 2100 tpm. De transmissie beschikt over 8 versnellingen vooruit en 2 versnellingen achteruit.

Hydrauliek en hefvermogen

Het hydraulisch systeem is voorzien van een pomp met een opbrengst van 22,0 liter per minuut. De achterhef heeft een hefvermogen van 1880 kg, wat de machine geschikt maakt voor uiteenlopende werktuigen. De achterste aftakas levert een standaard toerental van 540 tpm.

Afmetingen en gewicht

De Valmet 864 heeft een wielbasis van 213 cm en een totaalgewicht van 3000 kg. De machine is uitgerust met 7.50-18 voorbanden en 13.6-38 achterbanden, wat bijdraagt aan de tractie en stabiliteit tijdens het veldwerk.

Conclusion

Door zijn vermogen en gewichtsverdeling is de Valmet 864 een geschikte tractor voor diverse lichte tot middelzware landbouwtoepassingen. Het ontwerp uit de jaren zestig weerspiegelt een focus op duurzaamheid en onderhoudsvriendelijkheid voor de gebruiker.

Productie-informatie van de Valmet, 864

FabrikantValmet

Afmetingen en bandeninformatie van Valmet, 864

Wielbasis213 cm
Gewicht3000 kg
Landbouw voorbanden7.50-18
Landbouw achterbanden13.6-38

Motorspecificaties van Valmet, 864

  • Valmet
  • Diesel
  • 4-cilinder
Nominaal toerental (tpm)2100
Boring/Slag108 x 114 mm
Displacement4.2 L
Vermogen61.1 kW

Transmissie-informatie van de Valmet, 864

Transmissievarianten 1

Versnellingen8 vooruit en 2 achteruit

Vermogensinformatie van de Valmet, 864

Type Aftakas achter540

Hydrauliekspecificaties van Valmet, 864

Pump flow5.8 gpm [22.0 lpm]

Driepuntshefinrichting van Valmet, 864

Rear lift4,145 lbs [1880 kg]

Positionering

Met 82 pk bevindt de Valmet 864 zich tussen 6200 (80 pk) en 885 (83 pk) in het Valmet-gamma. Zijn vermogen plaatst hem in het 78e percentiel van de modellen uit de jaren 1960 in onze database (709 machines).

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de Valmet 864?

De Valmet 864 levert 82 pk.

In welke jaren werd de Valmet 864 geproduceerd?

De Valmet 864 werd geproduceerd in 1964-1967.

Welke motor heeft de Valmet 864?

De Valmet 864 wordt aangedreven door een Diesel-motor.

Vergelijk de Valmet 864 met een ander model