
De productie-informatie van de tractor (4220) bevat details over de fabricage.
| Garden tractor |
| Fabrikant | Ingersoll |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Lengte | 182 cm |
|---|---|
| Bodemvrijheid | 27 cm |
| Verzendgewicht | 381 kg |
| Breedte | 104 cm |
| Hoogte (stuurwiel) | 110 cm |
| Gazon/gras voor | 16x6.5-8 |
|---|---|
| Gazon/gras achter | 32x8-16 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Onan P220 |
| Benzine |
| 2-cilinder |
| Vermogen | 14.9 kW |
|---|---|
| Displacement | 47.7 ci |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
No data available
Ontdek deze krachtige Ingersoll 4220 tuin tractor, ideaal voor alle tuinwerkzaamheden. Uitgerust met een betrouwbare Onan P220 benzinemotor, levert deze tractor 14.9 kW aan vermogen met een 2-cilinder configuratie en een cilinderinhoud van 47.7 ci. Met tweewielaandrijving en een negatieve massa-aarding is deze tractor eenvoudig te bedienen. De 12 volt elektrische installatie zorgt voor een stabiele werking. Deze tractor beschikt over gazonbanden voor zowel voor als achter (16x6.5-8 en 32x8-16) en heeft een lengte van 182 cm, breedte van 104 cm en hoogte van 110 cm bij het stuurwiel. Met een bodemvrijheid van 27 cm en een verzendgewicht van 381 kg is dit een robuuste machine. Geschikt voor diverse maaidekken van 44, 48 of 60 inch. Een veelzijdige aanvulling voor uw tuinonderhoud.