Snapper lawn tractors 2811X5 lawn tractor

Snapper lawn tractors 2811X5

Vermogen

1985 - 1986 hp

Productie

11hp

Transmissie

Frictieplaat

Uit dezelfde serie:

Introductie

Snapper 2811X5 zitmaaier

De Snapper 2811X5 is een zitmaaier die tussen 1983 en 1984 werd geproduceerd in McDonough, Georgia, in de Verenigde Staten. Deze machine is ontworpen voor gazononderhoud en maakt deel uit van de 28114-serie.

Motor en aandrijving

De tractor wordt aangedreven door een eencilinder benzinemotor met een luchtgekoelde verticale as. Het bruto vermogen van de motor bedraagt 8,2 kW (11 pk). Het startsysteem werkt op een 12-volt elektrische installatie met een negatieve massa.

Transmissie en besturing

Het voertuig is uitgerust met een handgeschakelde transmissie met frictieplaat, die vijf versnellingen vooruit en één versnelling achteruit biedt. De machine beschikt over tweewielaandrijving en wordt bestuurd via een handmatig bediend stuurmechanisme.

Maai-inrichting en chassis

De Snapper 2811X5 is voorzien van een 28-inch maaidek. De onafhankelijke middenaftakas wordt aangedreven via een poelie en is voorzien van een handmatige koppeling. De bestuurder beschikt over een open platform. De machine staat op gazonbanden met de maat 10.5x4.1-4 aan de voorzijde en 16x6.5-8 aan de achterzijde.

Conclusion

Door zijn compacte constructie en eenvoudige handmatige bediening is de Snapper 2811X5 geschikt voor particuliere gazononderhoudswerkzaamheden op middelgrote percelen.

Productie-informatie van de Snapper lawn tractors, 2811X5

  • Zitgrasmaaier
  • Gebouwd in McDonough, Georgia, VS
FabrikantSnapper

Afmetingen en bandeninformatie van Snapper lawn tractors, 2811X5

Gazon/gras voor10.5x4.1-4
Gazon/gras achter16x6.5-8

Motorspecificaties van Snapper lawn tractors, 2811X5

  • Benzine
  • 1-cilinder
  • Luchtgekoelde verticale as V-Twin
Startmotor/StarterElektrisch
Vermogen (bruto)8.2 kW
Startspanning (volt)12

Transmissie-informatie van de Snapper lawn tractors, 2811X5

Transmissievarianten 1

TypeFrictieplaat
Versnellingen5 vooruit en 1 achteruit

Mechanische specificaties van de Snapper lawn tractors, 2811X5

  • Tweewielaandrijving
  • Manual steering
  • Open bestuurdersplatform.

Vermogensinformatie van de Snapper lawn tractors, 2811X5

MiddenaftakasOnafhankelijk
KoppelingHandmatig
Type MiddenaftakasPoelie

Elektrisch systeem van Snapper lawn tractors, 2811X5

GroundNegative
Battery volts12

Positionering

Met 1985 - 1986 pk bevindt de Snapper lawn tractors 2811X5 zich net boven de 28114 (11 pk) in het Snapper lawn tractors-gamma.

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de Snapper lawn tractors 2811X5?

De Snapper lawn tractors 2811X5 levert 1985 - 1986 pk.

In welke jaren werd de Snapper lawn tractors 2811X5 geproduceerd?

De Snapper lawn tractors 2811X5 werd geproduceerd in 11hp.

Welke transmissie gebruikt de Snapper lawn tractors 2811X5?

De Snapper lawn tractors 2811X5 gebruikt een Frictieplaat-transmissie.

Vergelijk de Snapper lawn tractors 2811X5 met een ander model