
Snapper lawn tractors SPX 2548
Vermogen
2014 - 2024 hp
Productie
25hp
Transmissie
Belt-driven hydrostatic
Introductie
Snapper SPX 2548 gazontractor
De Snapper SPX 2548 is een grasmaaiertractor ontworpen voor het onderhoud van middelgrote tot grote gazons. Dit model, geproduceerd door Snapper (onderdeel van Briggs & Stratton), is sinds 2014 op de markt.
Motor en aandrijving
De machine wordt aangedreven door een Briggs & Stratton Professional benzinemotor. Dit is een luchtgekoelde 2-cilinder V-Twin motor met een verticale as, die een bruto vermogen van 18,6 kW (25 pk) levert. Het starten geschiedt via een elektrische startmotor op een 12-volt systeem.
Transmissie en besturing
De tractor is uitgerust met een Hydro-Gear T2 hydrostatische transmissie die door een riem wordt aangedreven. Dit systeem maakt traploze vooruit- en achteruitbewegingen mogelijk, wat de wendbaarheid tijdens het maaien bevordert. De besturing van de machine is handmatig.
Chassis en maai-uitrusting
De tractor heeft een lengte van 180 cm, een breedte van 152 cm en een hoogte van 114 cm. Hij is voorzien van een 48-inch maaidek. De stabiliteit wordt versterkt door een gietijzeren vooras. De machine staat op gazonbanden met de maten 15x6 aan de voorzijde en 20x10 aan de achterzijde.
Elektrische systemen en PTO
Het elektrische systeem werkt met een negatieve aarding en een 12-volt batterij met 230 CCA. De front-aftakas (PTO) is onafhankelijk en wordt bediend via een elektrische koppeling voor een nauwkeurige inschakeling van het maaidek.
Conclusion
De Snapper SPX 2548 is een robuuste grasmaaiertractor die zich richt op particuliere gebruikers en professionele toepassingen waar betrouwbaarheid en wendbaarheid op gazonoppervlakken vereist zijn.
Productie-informatie van de Snapper lawn tractors, SPX 2548
- Grasmaaier tractor
- $2,799 (2014)
| Fabrikant | Snapper (a part of Briggs & Stratton) |
|---|
Afmetingen en bandeninformatie van Snapper lawn tractors, SPX 2548
| Lengte | 180 cm |
|---|---|
| Front axle | Gietijzer |
| Breedte | 152 cm |
| Hoogte | 114 cm |
| Gazon/gras voor | 15x6 |
|---|---|
| Gazon/gras achter | 20x10 |
Motorspecificaties van Snapper lawn tractors, SPX 2548
- Briggs & Stratton Professional
- Luchtgekoelde verticale as V-Twin
- Benzine
- 2-cilinder
| Startspanning (volt) | 12 |
|---|---|
| Vermogen (bruto) | 18.6 kW |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
Transmissie-informatie van de Snapper lawn tractors, SPX 2548
Transmissievarianten 1
| Transmissie / Versnellingsbak | Hydro-Gear T2 |
|---|---|
| Type | Belt-driven hydrostatic |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
Mechanische specificaties van de Snapper lawn tractors, SPX 2548
- Tweewielaandrijving
| Besturing | Handmatig |
|---|
Vermogensinformatie van de Snapper lawn tractors, SPX 2548
| Front PTO | Onafhankelijk |
|---|---|
| Koppeling | Elektrisch |
Elektrisch systeem van Snapper lawn tractors, SPX 2548
| Ground | Negative |
|---|---|
| Battery CCA | 230 |
| Battery volts | 12 |
Positionering
Met 2014 - 2024 pk bevindt de Snapper lawn tractors SPX 2548 zich net boven de NXT 2752 (27 pk) in het Snapper lawn tractors-gamma.
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de Snapper lawn tractors SPX 2548?
De Snapper lawn tractors SPX 2548 levert 2014 - 2024 pk.
In welke jaren werd de Snapper lawn tractors SPX 2548 geproduceerd?
De Snapper lawn tractors SPX 2548 werd geproduceerd in 25hp.
Welke transmissie gebruikt de Snapper lawn tractors SPX 2548?
De Snapper lawn tractors SPX 2548 gebruikt een Belt-driven hydrostatic-transmissie.