Snapper lawn tractors LT145H33HBV lawn tractor

Snapper lawn tractors LT145H33HBV

Vermogen

2002 hp

Productie

14hp

Transmissie

Belt-driven hydrostatic

Introductie

Snapper LT145H33HBV: Technische specificaties en overzicht

De Snapper LT145H33HBV is een zitmaaier ontworpen voor gazononderhoud. Dit model uit 2002 is uitgerust met een verbrandingsmotor en een hydrostatische transmissie voor efficiënte maaiwerkzaamheden in particuliere of semiprofessionele tuinomgevingen.

Motor en aandrijving

De tractor wordt aangedreven door een eencilinder Briggs & Stratton benzinemotor met een cilinderinhoud van 28,4 cubic inch (465 cc). Het bruto vermogen bedraagt 10,8 kW. De motor is luchtgekoeld en voorzien van een verticaal geplaatste as. De startprocedure verloopt elektrisch met een spanning van 12 volt.

Transmissie en mechanica

Het voertuig is uitgerust met een Tuff Torq K-46 hydrostatische transmissie, aangedreven door een riem. Dit systeem maakt een traploze snelheidsregeling vooruit en achteruit mogelijk. De aandrijving geschiedt op twee wielen, en het remsysteem is gebaseerd op schijfremmen voor een betrouwbare vertraging.

Maaisysteem en chassis

De machine is uitgerust met een maaidek van 33 inch. De bediening van de onafhankelijke middenaftakas verloopt via een handmatige koppeling. Het chassis beschikt over een open bestuurdersplatform. De voorzijde is voorzien van 15x5.50-6 gazonbanden, terwijl de achterzijde is uitgerust met 18x8.50-8 gazonbanden om de bodemdruk te beperken.

Elektrisch systeem

Het elektrische systeem werkt op een 12-volt batterij met een startcapaciteit van 165 CCA. Het systeem maakt gebruik van een negatieve aarding en is voorzien van een laadstroom van 3 ampère.

Conclusion

Met een eigen gewicht van 182 kg en een compacte configuratie is de Snapper LT145H33HBV geschikt voor het maaien van gazons waar wendbaarheid en een hydrostatische rijervaring vereist zijn.

Productie-informatie van de Snapper lawn tractors, LT145H33HBV

  • Grasmaaier tractor
FabrikantSnapper

Afmetingen en bandeninformatie van Snapper lawn tractors, LT145H33HBV

Gewicht182 kg
Gazon/gras voor15x5.50-6
Gazon/gras achter18x8.50-8

Motorspecificaties van Snapper lawn tractors, LT145H33HBV

  • Briggs & Stratton
  • Luchtgekoelde verticale as
  • Benzine
  • 1-cilinder
Vermogen (bruto)10.8 kW
Displacement28.4 ci
LuchtfilterDubbel element
Boring/Slag87 x 78 mm
Startspanning (volt)12
Startmotor/StarterElektrisch

Transmissie-informatie van de Snapper lawn tractors, LT145H33HBV

Transmissievarianten 1

Transmissie / VersnellingsbakTuff Torq K-46
TypeBelt-driven hydrostatic
VersnellingenTraploos vooruit en achteruit

Mechanische specificaties van de Snapper lawn tractors, LT145H33HBV

  • Tweewielaandrijving
  • Open bestuurdersplatform.
  • Manual steering
  • Disc brakes

Vermogensinformatie van de Snapper lawn tractors, LT145H33HBV

MiddenaftakasOnafhankelijk
KoppelingHandmatig

Elektrisch systeem van Snapper lawn tractors, LT145H33HBV

GroundNegative
Battery volts12
Charging amps3
Battery CCA165

Positionering

Met 2002 pk bevindt de Snapper lawn tractors LT145H33HBV zich net boven de NXT 2752 (27 pk) in het Snapper lawn tractors-gamma.

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de Snapper lawn tractors LT145H33HBV?

De Snapper lawn tractors LT145H33HBV levert 2002 pk.

In welke jaren werd de Snapper lawn tractors LT145H33HBV geproduceerd?

De Snapper lawn tractors LT145H33HBV werd geproduceerd in 14hp.

Welke transmissie gebruikt de Snapper lawn tractors LT145H33HBV?

De Snapper lawn tractors LT145H33HBV gebruikt een Belt-driven hydrostatic-transmissie.

Vergelijk de Snapper lawn tractors LT145H33HBV met een ander model