De productie-informatie van de tractor (MT325B) bevat details over de fabricage.
| Landbouwtractor (Utility) |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Wielbasis | 210 cm |
|---|---|
| Hoogte (cabine) | 260 cm |
| Hoogte (ROPS) | 266 cm |
| Lengte | 375 cm |
| Breedte | 193 cm |
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Challenger |
| Vloeistofgekoeld |
| Diesel met turbo |
| 3-cilinder |
| Vermogen (bruto) | 50.7 kW |
|---|---|
| Displacement | 3.3 L |
| Nominaal toerental (tpm) | 2150 |
| Boring/Slag | 105 x 127 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Vier versnellingen in drie groepen met mechanische omkeer. |
| Type | Gesynchroniseerde omkeerschakeling (shuttle) |
|---|---|
| Versnellingen | 12 vooruit en achteruit |
| Vier versnellingen in drie groepen met power shuttle. Drukknopkoppeling maakt schakelen zonder gebruik van het voetkoppelingspedaal mogelijk. |
| Type | Hydraulische omkeerschakeling (power shuttle) |
|---|---|
| Versnellingen | 12 vooruit en achteruit |
| 12-versnellingen gesynchroniseerde omkeerinrichting |
| 12-versnellingen power shuttle (omkeerinrichting) |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Twee- of vierwielaandrijving |
| Tweestijl inklapbare ROPS. Cabine met airconditioning optioneel. |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch |
|---|---|
| Besturing | Hydrostatisch vermogen |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| 540/540E *Optional. | |
| Koppeling | Elektro-hydraulisch |
| Type Aftakas achter | 540 |
Ontdek de Challenger MT325B, een veelzijdige landbouwtractor die kracht combineert met comfort.Deze tractor is uitgerust met een robuuste 3-cilinder dieselmotor met turbo, die een bruto vermogen van 50.7 kW levert.De hydraulische systemen, met een open center type en een indrukwekkende totale flow van 84.8 lpm, maken diverse werkzaamheden moeiteloos mogelijk.Met opties zoals een tweewiel- of vierwielaandrijving en een hydraulische natte schijfremmen, biedt de MT325B optimale prestaties en veiligheid.Kies voor efficiëntie en duurzaamheid met de Challenger MT325B, beschikbaar in series MT315B en MT335B.