
Graham-Bradley 103
Vermogen
33 hp[B] hp
Productie
1938-1939
Transmissie
Versnelling / tandwiel
Introductie
Graham-Bradley 103: Rijencultuurtrekker
De Graham-Bradley 103 is een rijencultuurtrekker die tussen 1938 en 1939 werd geproduceerd in Detroit, Michigan, in de Verenigde Staten. Deze machine is ontworpen voor agrarische werkzaamheden die een hoge mate van wendbaarheid vereisen.
Motor en aandrijflijn
De trekker wordt aangedreven door een vloeistofgekoelde zescilinder benzinemotor van Graham-Paige met een cilinderinhoud van 3,6 liter. Het brandstofsysteem maakt gebruik van een Schebler-carburateur en een oliebadluchtfilter. De motor levert een vermogen van 33 pk bij een nominaal toerental van 1500 tpm. De krachtoverbrenging verloopt via een handgeschakelde transmissie met vier versnellingen vooruit en één achteruit, gekoppeld aan een droge schijfkoppeling.
Mechanische configuratie
De Graham-Bradley 103 is uitgerust met tweewielaandrijving en beschikt over een handmatig bediend stuursysteem. Het ontwerp is gebaseerd op een open bestuurdersplatform. De machine maakt gebruik van 5.50x16 voorbanden en 9.00x36 achterbanden, wat specifiek is afgestemd op werkzaamheden in rijenculturen.
Conclusion
De Graham-Bradley 103 is een historische trekker uit het eind van de jaren dertig, geoptimaliseerd voor rijencultuurtoepassingen. Met zijn zescilindermotor en eenvoudige mechanische opbouw is deze machine representatief voor de Amerikaanse landbouwmechanisatie van die periode.
Productie-informatie van de Graham-Bradley, 103
- Rijencultuur tractor
- Gebouwd in Detroit, Michigan, VS
| Fabrikant | Graham-Bradley |
|---|
Afmetingen en bandeninformatie van Graham-Bradley, 103
| Landbouw voorbanden | 5.50x16 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 9.00x36 |
Motorspecificaties van Graham-Bradley, 103
- Graham-Paige
- Vloeistofgekoeld
- Benzine
- 6-cilinder
| Fuel system | Schebler carburateur |
|---|---|
| Displacement | 3.6 L |
| Luchtfilter | Oliebad |
| Boring/Slag | 83 x 111 mm |
| Firing order | 1-5-3-6-2-4 |
| Nominaal toerental (tpm) | 1500 |
Transmissie-informatie van de Graham-Bradley, 103
Transmissievarianten 1
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 4 vooruit en 1 achteruit |
| Koppeling | Droge schijf |
Mechanische specificaties van de Graham-Bradley, 103
- Tweewielaandrijving
- Open bestuurdersplatform.
| Besturing | Handmatig |
|---|
Vermogensinformatie van de Graham-Bradley, 103
- Https://www.tractordata.com/farm-tractors/007/3/6/7366-graham-bradley-103-tests.html
Positionering
Zijn vermogen plaatst hem in het 49e percentiel van de modellen uit de jaren 1930 in onze database (235 machines).
Veelgestelde vragen
Hoeveel pk heeft de Graham-Bradley 103?
De Graham-Bradley 103 levert 33 hp[B] pk.
In welke jaren werd de Graham-Bradley 103 geproduceerd?
De Graham-Bradley 103 werd geproduceerd in 1938-1939.
Welke transmissie gebruikt de Graham-Bradley 103?
De Graham-Bradley 103 gebruikt een Versnelling / tandwiel-transmissie.