
De productie-informatie van de tractor (1070) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Racine, Wisconsin, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|---|
| Totaal gebouwd | 7,561 |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Front tread | 157 to 228 cm |
|---|---|
| Brede-voorzijde Wielbasis | 274 cm |
| Bedrijfsgewicht | 4676 kg |
| Hoogte (motorkap) | 198 cm |
| Driewieler Wielbasis | 256 cm |
| Spoorbreedte achter | 157 to 172 cm |
| Bodemvrijheid | 38 cm |
| Lengte | 411 cm |
| Landbouw voorbanden | 10.00-16 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 18.4-34 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| J.I. Case |
| Vloeistofgekoeld |
| Diesel |
| 6-cilinder |
| Startspanning (volt) | 12 |
|---|---|
| Displacement | 7.4 L |
| Compressie | 16.5:1 |
| Boring/Slag | 111 x 127 mm |
| Koelvloeistofcapaciteit | 37.9 L |
| 2100 (late) | |
| Nominaal toerental (tpm) | 2000 (early) |
| Luchtfilter | Papieren element |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Type | Niet-gesynchroniseerde versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 8 vooruit en 2 achteruit |
| Koppeling | 381 mm droge schijf |
| Vier versnellingen elk met achteruit en een drie-snelheden vooruit powershift. |
| Transmissie / Versnellingsbak | Range Power Shift |
|---|---|
| Koppeling | Hydraulische natte schijven |
| Type | Gedeeltelijke powershift |
| Versnellingen | 12 vooruit en 4 achteruit |
| 8-versnellingen ongesynchroniseerd tandwiel |
| 12-versnellingen gedeeltelijke powershift |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Cabine optioneel |
| Stuurbekrachtiging |
| Differential hydraulic dry disc brakes |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| 1000@2000 | |
| Engine RPM | 540@2000 |
| Type Aftakas achter | 1000 (1.375) |
| 540/1000 (1.375) |
Ontdek de J.I. Case 1070 tractor, een betrouwbare rijencultuur tractor gebouwd in Racine, Wisconsin, VS. Deze tractor, geproduceerd tussen 1970 en 1978, biedt een krachtige 112 pk dieselmotor met 6 cilinders en een cilinderinhoud van 7.4 L. Met optionele cabine en stuurbekrachtiging is werken op het land comfortabel en efficiënt. De tractor beschikt over een hydraulisch open center systeem met 2 ventielen en een pompopbrengst van 16 gpm, ideaal voor diverse werktuigen. Het achterste hefmechanisme type II en de dubbele aandrijving zorgen voor stabiliteit en trekkracht op elk terrein. Uitgerust met 10.00-16 voorbanden en 18.4-34 achterbanden, en een bodemvrijheid van 38 cm, is deze tractor klaar voor al uw landbouwtaken.