
De productie-informatie van de tractor (2090) bevat details over de fabricage.
| $40,000 (1983) |
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Racine, Wisconsin, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Wielbasis | 264 cm |
|---|---|
| Achteras | 88 by 3048 mm |
| Achteras | 88 by 2438 mm |
| Bedrijfsgewicht | 5456 kg |
| Geballast gewicht | 6890 kg |
| Landbouw voorbanden | 10.00-16 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 18.4-34 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| J.I. Case |
| Vloeistofgekoeld |
| Diesel |
| 6-cilinder |
| Koelvloeistofcapaciteit | 36.0 L |
|---|---|
| Displacement | 8.3 L |
| Compressie | 16.0:1 |
| Boring/Slag | 117 x 127 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Nominaal toerental (tpm) | 2100 |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Vier versnellingen en achteruit met een laag-midden-hoog powershift. |
| Type | Gedeeltelijke powershift |
|---|---|
| Versnellingen | 12 vooruit en 3 achteruit |
| Vier versnellingen met lage, hoge en achteruitgroepen. |
| Versnellingen | 8 vooruit en 2 achteruit |
|---|
| 12-versnellingen gedeeltelijke powershift |
| 8-versnellingen |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Four-post ROPS. Silent Guardian cab with air-conditioning. |
| Differential hydraulic wet disc brakes |
| Besturing | Hydrostatisch vermogen |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540/1000 (1.375) |
Ontdek de krachtige J.I. Case 2090 tractor, gebouwd in Racine, Wisconsin, VS. Deze rijencultuur tractor uit de serie 2090, geproduceerd tussen 1979 en 1983, levert indrukwekkende 120 pk. Aangedreven door een vloeistofgekoelde 6-cilinder J.I. Case Dieselmotor met een cilinderinhoud van 8.3 L en een nominale toerental van 2100 tpm, is deze tractor ontworpen voor efficiëntie en duurzaamheid. Met een tweewielaandrijving, hydrostatische stuurbekrachtiging en hydraulische natte schijfremmen biedt de tractor een uitstekende manoeuvreerbaarheid en controle, zelfs onder zware omstandigheden. De cabine met airconditioning zorgt voor comfort tijdens lange werkdagen. De tractor is uitgerust met een aftakas aan de achterzijde met de opties 540/1000 (1.375) toeren en een achterste hefinrichting van type II. De afmetingen zijn onder andere een wielbasis van 264 cm en een bedrijfsgewicht van 5456 kg. Kies uit een 12-versnellings powershift transmissie of een 8-versnellings optie, beide ontworpen voor optimale prestaties in diverse toepassingen. De 2090 is een betrouwbare partner voor al uw landbouwbehoeften.