J.I. Case 18-32 tractor

J.I. Case 18-32

Vermogen

35 hp[B] hp

Productie

1924-1927

Transmissie

Versnelling / tandwiel

Uit dezelfde serie:

25-45

Introductie

J.I. Case 18-32: Technische specificaties

De J.I. Case 18-32 is een historische tractor die tussen 1924 en 1927 werd geproduceerd in Racine, Wisconsin, VS. Dit model, ontworpen als een standaard landbouwtrekker met tweewielaandrijving, vertegenwoordigt een belangrijk tijdperk in de vroege mechanisatie van de landbouw.

Motor en aandrijflijn

De tractor is uitgerust met een vloeistofgekoelde viercilindermotor die op kerosine draait. Met een cilinderinhoud van 6,3 liter en een boring/slagverhouding van 114 bij 152 mm, levert deze motor een vermogen van 35 pk bij een nominaal toerental van 1000 tpm. De motor wordt handmatig gestart via een handslinger. Het vermogen wordt overgebracht door een transmissie van J.I. Case, die beschikt over twee versnellingen vooruit en één achteruit.

Mechanische eigenschappen en aftakas

De machine is geconfigureerd met tweewielaandrijving en maakt gebruik van een handmatig bediend stuursysteem. Voor de aandrijving van werktuigen is de tractor voorzien van een aftakas die werkt met een toerental van 540 tpm. De bestuurder bestuurt de machine vanaf een open platform.

Afmetingen en constructie

De J.I. Case 18-32 heeft een bedrijfsgewicht van 2948 kg. De fysieke afmetingen bedragen 322 cm in de lengte, 182 cm in de breedte en 172 cm in de hoogte. De tractor is uitgerust met stalen wielen van het type 52x14, wat kenmerkend is voor de constructie van tractoren uit deze periode.

Conclusion

Door zijn specifieke vermogensafgifte en robuuste constructie is de J.I. Case 18-32 geschikt voor basale landbouwtaken van zijn tijd. Het is een representatief model voor verzamelaars van vroege verbrandingsmotoren en historische landbouwmechanisatie.

Productie-informatie van de J.I. Case, 18-32

  • Trekker met standaard spoorbreedte
  • Gebouwd in Racine, Wisconsin, VS
FabrikantJ.I. Case

Afmetingen en bandeninformatie van J.I. Case, 18-32

Lengte322 cm
Bedrijfsgewicht2948 kg
Breedte182 cm
Hoogte172 cm
Landbouw achterbanden52x14 steel

Motorspecificaties van J.I. Case, 18-32

  • J.I. Case
  • Vloeistofgekoeld
  • Kerosine
  • 4-cilinder
Nominaal toerental (tpm)1000
Displacement6.3 L
Starter typeHandslinger
Boring/Slag114 x 152 mm

Transmissie-informatie van de J.I. Case, 18-32

Transmissievarianten 1

Transmissie / VersnellingsbakJ.I. Case
TypeVersnelling / tandwiel
Versnellingen2 vooruit en 1 achteruit

Mechanische specificaties van de J.I. Case, 18-32

  • Tweewielaandrijving
  • Open bestuurdersplatform.
BesturingHandmatig

Vermogensinformatie van de J.I. Case, 18-32

Type Aftakas achter540

Positionering

Zijn vermogen plaatst hem in het 60e percentiel van de modellen uit de jaren 1920 in onze database (181 machines).

Veelgestelde vragen

Hoeveel pk heeft de J.I. Case 18-32?

De J.I. Case 18-32 levert 35 hp[B] pk.

In welke jaren werd de J.I. Case 18-32 geproduceerd?

De J.I. Case 18-32 werd geproduceerd in 1924-1927.

Welke transmissie gebruikt de J.I. Case 18-32?

De J.I. Case 18-32 gebruikt een Versnelling / tandwiel-transmissie.

Vergelijk de J.I. Case 18-32 met een ander model