
De productie-informatie van de tractor (470) bevat details over de fabricage.
| De Case 470 was zeer vergelijkbaar met de Case 430 serie trekkers die hij verving. |
| Landbouwtractor (Utility) |
| Gebouwd in Racine, Wisconsin, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|---|
| Totaal gebouwd | 1,808 |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Gewicht | 1632 kg |
|---|
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| J.I. Case G148B |
| Vloeistofgekoeld |
| Benzine |
| 4-cilinder |
| Puntafstand | 0.508 mm |
|---|---|
| Displacement | 2.4 L |
| Nominaal toerental (tpm) | 1750 |
| Boring/Slag | 86 x 105 mm |
| Exhaust valve clearance | 0.508 mm |
| Inlaatklepspeling | 0.356 mm |
| Bougieafstand | 0.635 mm |
| Nominaal toerental (tpm) | 1750 |
| Compressie | 7.1:1 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Versnellingen | 8 vooruit en 2 achteruit |
|---|
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Open bestuurdersplatform. |
| Besturing | Hydrostatisch vermogen |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540 |
Ontdek de J.I. Case 470 tractor, een betrouwbare landbouwtractor gebouwd tussen 1969 en 1972. Deze compacte tractor, met een gewicht van 1632 kg, is uitgerust met een krachtige 4-cilinder benzinemotor van 2.4 L en levert 37 pk. De motor is vloeistofgekoeld en heeft een nominaal toerental van 1750 tpm. Met 8 versnellingen vooruit en 2 achteruit biedt de transmissie flexibiliteit voor diverse werkzaamheden. De mechanische specificaties omvatten tweewielaandrijving en een open bestuurdersplatform voor eenvoudig gebruik. Verder beschikt de tractor over een onafhankelijke achteraftakas met een toerental van 540 tpm en een hydraulische pomp met een flow van 8.5 gpm [32.2 lpm]. De achteraanhechting is van type I. De Case 470 is vergelijkbaar met de Case 430 serie en werd geproduceerd in Racine, Wisconsin, VS.