
De productie-informatie van de tractor (310E) bevat details over de fabricage.
| Landbouw rupsbandtrekker |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
No data available
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Vloeistofgekoeld |
| Benzine |
| 4-cilinder |
| Koelvloeistofcapaciteit | 11.4 L |
|---|---|
| Fuel system | Stijgstroomcarburateur |
| Luchtfilter | Oliebad |
| Nominaal toerental (tpm) | 1850 |
| Compressie | 7.25:1 |
| Displacement | 2.4 L |
| Vermogen | 31.3 kW |
| Boring/Slag | 86 x 105 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Koppel RPM (Toerental) | 1200 |
| Koppel | 173.6 Nm |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 3 vooruit en 1 achteruit |
| Koppeling | 279,4 mm droge schijf |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Krimpbandsremmen |
| Open bestuurdersplatform. |
| Drive | Rupsband / Rupsvoertuig |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Type Aftakas achter | 540 (1.375) |
|---|---|
| Engine RPM | 540@1727 |
Ontdek de robuuste J.I. Case 310E tractor, een betrouwbare landbouw rupsbandtrekker uit 1961-1962. Met zijn benzine 4-cilinder motor, vloeistofgekoeld en een vermogen van 31.3 kW, is deze trekker gebouwd voor zwaar werk. De tractor beschikt over een efficiënt brandstofsysteem met stijgstroomcarburateur en een oliebad luchtfilter voor optimale prestaties. De cilinderinhoud van 2.4 L en een koppel van 173.6 Nm bij 1200 toeren per minuut zorgen voor krachtige aandrijving. Veiligheid en controle worden gewaarborgd door de krimpbandsremmen en een open bestuurdersplatform. De hydrauliek is van het open center type met een pompflow van 15 gpm [56.8 lpm] en een druk van 1500 psi [103.4 bar]. Met rupsbandaandrijving en een gewicht tussen 5076 tot 7545 pounds is de 310E stabiel en geschikt voor diverse terreinen. De achterste aftakas biedt 540 omwentelingen per minuut, wat de veelzijdigheid van deze tractor verder vergroot.