
De productie-informatie van de tractor (DC) bevat details over de fabricage.
| DC series is two models, the DC-3 narrow front and the DC-4 wide front |
| Rijencultuur tractor |
| $2,600 (1955) |
| Gebouwd in Racine, Wisconsin, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|---|
| 14,016 (DC-4) | |
| Totaal gebouwd | 54,925 (DC-3) |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Spoorbreedte achter | 121 to 213 cm |
|---|---|
| DC3 Wheelbase | 225 cm |
| Breedte | 205 cm |
| DC4 Length | 330 cm |
| DC4 Wheelbase | 189 cm |
| DC4 Clearance (front axle) | 35 cm |
| Hoogte (motorkap) | 147 cm |
| DC3 Length | 365 cm |
| Front tread | 24 to 0 cm |
| Bodemvrijheid (achteras) | 62 cm |
| Gewicht | 2404 kg |
| Landbouw voorbanden | 5.50-16 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 48x2.50 (steel) |
| Landbouw achterbanden | 11.25-36 |
| Landbouw voorbanden | 25x4 (steel) |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| J.I. Case |
| Vloeistofgekoeld |
| LPG gas |
| 4-cilinder |
| Koelvloeistofcapaciteit | 24.6 L |
|---|---|
| Displacement | 4.3 L |
| Compressie | 5.58:1 |
| Boring/Slag | 98 x 140 mm |
| Startspanning (volt) | 6 |
| Nominaal toerental (tpm) | 1100 |
| Startspanning (volt) | 6 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 4 vooruit en 1 achteruit |
| Koppeling | Mechanische natte schijf |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Manual steering |
| Open bestuurdersplatform. |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Continu |
|---|---|
| Live *After 1953 | |
| Type Aftakas achter | 540 |
Ontdek de J.I. Case DC tractor, een betrouwbare machine uit de jaren 1939-1953, gebouwd in Racine, Wisconsin, VS. Deze rijencultuur tractor beschikt over een krachtige 4-cilinder vloeistofgekoelde LPG gasmotor met een slagvolume van 4.3 L en een koelvloeistofcapaciteit van 24.6 L. Met een handgeschakelde transmissie van 4 versnellingen vooruit en 1 achteruit, een mechanische natte schijf koppeling en een continue PTO met een toerental van 540 tpm, is deze tractor veelzijdig inzetbaar. De J.I. Case DC biedt tweewielaandrijving, handmatige besturing en een open bestuurdersplatform voor comfortabel werken. De tractor heeft een gewicht van 2404 kg en is uitgerust met banden van 5.50-16 aan de voorzijde en 11.25-36 aan de achterzijde. Met zijn robuuste constructie en bewezen prestaties is de J.I. Case DC de ideale keuze voor diverse landbouwtaken.