
De productie-informatie van de tractor (310-B) bevat details over de fabricage.
| Landbouwtractor (Utility) |
| Gebouwd in Rock Island, Illinois, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Spoorbreedte achter | 121 to 172 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 191 cm |
| Gewicht | 1323 kg |
| Hoogte (stuurwiel) | 140 cm |
| Lengte | 332 cm |
| Front tread | 120 cm |
| Breedte | 156 cm |
| Landbouw voorbanden | 6.00-16 |
|---|---|
| 13-24 | |
| Landbouw achterbanden | 10-24 |
| Landbouw achterbanden | 11-24 |
| Landbouw voorbanden | 7.50-16 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Vloeistofgekoeld |
| Bougie | Champion D-16 |
|---|---|
| Koelvloeistofcapaciteit | 12.3 L |
| Luchtfilter | Oliebad |
| Bougieafstand | 0.635 mm |
| Nominaal toerental (tpm) | 1900 |
| Stationair toerental (RPM) | 500-2050 |
| Compressie | 7.1:1 |
| Displacement | 2.4 L |
| Fuel system | Carburateur |
| Oliecapaciteit | 4.7 L |
| Olie verversen | 100 h |
| Boring/Slag | 86 x 105 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Inlaatklepspeling | 0.356 mm |
| Exhaust valve clearance | 0.356 mm |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Firing order | 1-3-4-2 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 16.1 L |
| Versnellingen | 4 vooruit en 1 achteruit |
| Koppeling | 235 mm droge schijf |
| Vier versnellingen, plus achteruit, in drie groepen. |
| Transmissie / Versnellingsbak | Tripl-Range (Drie-Groepen) |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 16.1 L |
| Koppeling | 235 mm droge schijf |
| Type | Versnelling / tandwiel |
| Versnellingen | 12 vooruit en 3 achteruit |
| 6 | Remmen |
|---|---|
| 4 | Versnellingspook/schakeling |
| 3 | Gashendel / Gasklep |
| 1 | Voetkoppeling |
| 5 | Bereiksschakeling |
| 2 | Handkoppeling |
| Type | Omkeerschakeling (shuttle) |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 16.1 L |
| Versnellingen | 8 vooruit en achteruit |
| Koppeling | 235 mm droge schijf |
| 4-versnellingsbak |
| 12-versnellings tandwielkast |
| 8-versnellingen omkeerinrichting (shuttle) |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Open bestuurdersplatform. |
| Stuurbekrachtiging |
| Differential mechanical dry disc brakes |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Continu |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540 (1.375) |
| Engine RPM | 533@1750 |
Ontdek de veelzijdige J.I. Case 310-B tractor, gebouwd tussen 1958 en 1959. Deze landbouwtractor, met 41 pk, is ideaal voor diverse agrarische taken. Uitgerust met een vloeistofgekoelde Champion D-16 motor en een betrouwbaar transmissiesysteem, biedt deze tractor duurzaamheid en efficiëntie. Met opties zoals een 4-versnellingsbak, 12-versnellings tandwielkast en een 8-versnellingen omkeerinrichting, is hij aanpasbaar aan uw specifieke behoeften. Deze 310-B tractor, met tweewielaandrijving en stuurbekrachtiging, garandeert een comfortabele en effectieve bediening op uw boerderij.