
De productie-informatie van de tractor (410-B) bevat details over de fabricage.
| Geadverteerd als de Case 400 Case-O-Matic, was de Case 410B een opgewaardeerde versie van de Case 300 utility met de nieuwe Case-O-Matic koppelomvormer transmissie. |
| Landbouwtractor (Utility) |
| Gebouwd in Rock Island, Illinois, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|---|
| Totaal gebouwd | 798 |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Spoorbreedte achter | 121 to 172 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 191 cm |
| Gewicht | 1422 kg |
| Hoogte (stuurwiel) | 140 cm |
| Lengte | 332 cm |
| Front tread | 120 cm |
| Breedte | 156 cm |
| Landbouw voorbanden | 6.00-16 |
|---|---|
| 13-24 | |
| Landbouw achterbanden | 10-24 |
| Landbouw achterbanden | 11-24 |
| Landbouw voorbanden | 7.50-16 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Vloeistofgekoeld |
| Bougie | Champion D-16 |
|---|---|
| Koelvloeistofcapaciteit | 12.3 L |
| Luchtfilter | Oliebad |
| Bougieafstand | 0.635 mm |
| Nominaal toerental (tpm) | 2050 |
| Stationair toerental (RPM) | 500-2125 |
| Compressie | 7.1:1 |
| Displacement | 2.4 L |
| Fuel system | Carburateur |
| Oliecapaciteit | 4.7 L |
| Olie verversen | 100 h |
| Boring/Slag | 86 x 105 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Inlaatklepspeling | 0.356 mm |
| Exhaust valve clearance | 0.356 mm |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Firing order | 1-3-4-2 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Case-O-Matic Dubbel Bereik |
|---|---|
| Koppeling | Hydraulische schijf |
| Type | Koppelomvormer |
| Versnellingen | 8 vooruit en 2 achteruit |
| Transmissie / Versnellingsbak | Case-O-Matic versnelling |
|---|---|
| Koppeling | Hydraulische schijf |
| Type | Koppelomvormer |
| Versnellingen | 4 vooruit en 1 achteruit |
| Transmissie / Versnellingsbak | Case-O-Matic omkeerkoppeling |
|---|---|
| Koppeling | Hydraulische schijf |
| Type | Koppelomvormer |
| Versnellingen | 8 vooruit en achteruit |
| 8-versnellingen koppelomvormer |
| 4-versnellingskoppelomvormer |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Open bestuurdersplatform. |
| Stuurbekrachtiging |
| Differential mechanical dry disc brakes |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540 (1.375) |
| Engine RPM | 541@1970 |
Ontdek de betrouwbare J.I. Case 410-B tractor, een krachtpatser uit 1958-1959. Deze landbouwtractor, gebouwd in Rock Island, Illinois, VS, biedt een krachtige 41 pk motor. Met een vloeistofgekoelde motor en een efficiënt oliebad luchtfilter is deze tractor ontworpen voor duurzaamheid. De 410-B beschikt over een Case-O-Matic transmissie met koppelomvormer, wat zorgt voor soepele schakelingen en een breed scala aan versnellingen. Geniet van stuurbekrachtiging en mechanische droge schijfremmen voor optimale controle. De tractor is uitgerust met landbouwbanden voor en achter, een Eagle Hitch en een onafhankelijke achter PTO. Met een gewicht van 1422 kg en een wielbasis van 191 cm, biedt deze tractor stabiliteit op diverse terreinen.