
De productie-informatie van de tractor (D) bevat details over de fabricage.
| Landbouwtractor (Utility) |
| Gebouwd in Auburn, Ohio, VS |
| Fabrikant | Leader (a part of Leader Tractor Company) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Spoorbreedte achter | 121 to 163 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 177 cm |
| Bodemvrijheid | 48 cm |
| Gewicht | 1134 kg |
| Lengte | 281 cm |
| Front tread | 121 to 172 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Landbouw voorbanden | 5x15 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 9x24 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Hercules IXB |
| Vloeistofgekoeld |
| Benzine |
| 4-cilinder |
| Vermogen | 23.1 kW |
|---|---|
| Displacement | 2.2 L |
| Fuel system | Zenith carburateur |
| Boring/Slag | 83 x 102 mm |
| Starter type | Elektrisch |
| Nominaal toerental (tpm) | 1800 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 3 vooruit en 1 achteruit |
| Koppeling | Mechanische droge schijf |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Open bestuurdersplatform. |
| Mechanische samentrekkende bandremmen |
| Manual steering |
| Final drives | Ketting |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Transmissie |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540 |
Ontdek deze klassieke Leader D tractor uit 1947-1949, een robuuste landbouwtractor die gebouwd is in Auburn, Ohio, VS. Met zijn krachtige 31 pk benzinemotor, een 4-cilinder Hercules IXB met een vermogen van 23.1 kW en een cilinderinhoud van 2.2 L, is deze tractor klaar voor diverse agrarische taken. De mechanische droge schijf koppeling en de 3 versnellingen vooruit en 1 achteruit zorgen voor een betrouwbare bediening. Deze tweewielaangedreven tractor beschikt over een open bestuurdersplatform voor optimaal zicht en comfort. De mechanische samentrekkende bandremmen en handmatige besturing maken deze machine eenvoudig te manoeuvreren. Verder is de tractor uitgerust met een 540 toeren PTO achter, landbouwbanden (5x15 voor en 9x24 achter) en een indrukwekkend gewicht van 1134 kg, wat zorgt voor stabiliteit tijdens zware werkzaamheden.