De productie-informatie van de tractor (1042) bevat details over de fabricage.
| $441,666 (2019) |
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Marktoberdorf, Duitsland |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Staaf achteras | 2499 mm |
|---|---|
| Wielbasis | 330 cm |
| Max gewicht | 23000 kg |
| Verzendgewicht | 14848 kg |
| Lengte | 614 cm |
| Staaf achteras | 2999 mm |
| Breedte | 300 cm |
| Front: 320/90R42. Rear: 480/80R50 (duals) | |
| Standaard banden (landbouw) | Front: 420/85R38. Rear: 420/85R38 |
| Front: 710/60R38. Rear: 900/65R46 | |
| Front: 710/75R42. Rear: | |
| Optionele banden (agrarisch) | Front: 650/65R38. Rear: 750/75R46 |
| Front: 380/85R46. Rear: 480/95R50 (duals) | |
| Front: 650/65R34. Rear: |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| MAN |
| Vloeistofgekoeld |
| 6-cilinder |
| Diesel met turbo met variabele geometrie |
| Emission control | Selectieve katalytische reductie |
|---|---|
| Koppel | 2100.4 Nm |
| Displacement | 12.4 L |
| Boring/Slag | 126 x 166 mm |
| Emissions | Tier IV |
| Nominaal toerental (tpm) | 1700 |
| Nominaal Vermogen (bruto) | 324.4 kW |
| Startspanning (volt) | 24 |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Koppel RPM (Toerental) | 1450 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Accu-VT |
|---|---|
| Type | Continu variabele transmissie |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Cabine standaard met airconditioning. Auto-Guide; AccuField Command; AgControl |
| Stuurbekrachtiging |
| Hydraulische natte schijfremmen |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 1000/1000E |
Ontdek de kracht en efficiëntie van deze Challenger 1042 tractor, een ware krachtpatser gebouwd voor de meest veeleisende landbouwtaken.Met een robuuste 6-cilinder dieselmotor met turbo en variabele geometrie, en een indrukwekkend koppel van 2100.4 Nm, biedt deze machine de nodige power.De tractor is voorzien van een onafhankelijke achteraftakas met een toerental van 1000/1000E, en een geavanceerd hydraulisch systeem met load-sensing technologie voor optimale prestaties.De ruime cabine met airconditioning en de optie voor Auto-Guide zorgen voor maximaal comfort en precisie tijdens lange werkdagen.Met een maximale gewicht van 23.000 kg en een wielbasis van 330 cm, is deze tractor ontworpen voor stabiliteit en productiviteit in alle omstandigheden.Dit model vertegenwoordigt de top van landbouwtechnologie en is een betrouwbare partner voor elke professional in de landbouwsector.