De productie-informatie van de tractor (MT455B) bevat details over de fabricage.
| De Challenger MT445B is vergelijkbaar met de Massey Ferguson 5455. |
| Landbouwtractor (Utility) |
| Gebouwd in Beauvais, Frankrijk |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Flange rear axle |
| Wielbasis | 246 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4030 kg |
| 4284 kg |
| Landbouw voorbanden | 10.00-16 (2WD) |
|---|---|
| 14.9R28 (4WD) | |
| Landbouw achterbanden | 18.4R38 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Caterpillar 3054T |
| Deze motor werd afhankelijk van de markt gebrandmerkt als een Perkins 1104C. |
| Vloeistofgekoelde verticaal |
| Diesel met turbo |
| 4-cilinder |
| Compressie | 17.5:1 |
|---|---|
| Emissions | Tier 2 |
| Displacement | 4.4 L |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Nominaal toerental (tpm) | 2200 |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
| Vermogen | 70.8 kW |
| Boring/Slag | 105 x 127 mm |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Vier powershift versnellingen in vier groepen. |
| Transmissie / Versnellingsbak | Autopower IV |
|---|---|
| Koppeling | Natte schijf |
| Type | Powershift met vier snelheden |
| Versnellingen | 16 vooruit en achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Twee- of vierwielaandrijving |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| ROPS. Cabine optioneel met airconditioning. |
| Besturing | Hydrostatisch vermogen |
|---|---|
| Final drives | Binnenboord planetair |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| 540/540E/1000/1000E | |
| Koppeling | Elektro-hydraulische natte schijf |
| Type Aftakas achter | 540/1000 |
Ontdek de Challenger MT455B, een veelzijdige landbouwtractor die betrouwbaarheid en prestaties combineert. Met een krachtige Caterpillar 3054T dieselmotor met turbo, goed voor 95 pk, en een hydrostatische stuurbekrachtiging, is deze tractor uitermate geschikt voor diverse agrarische taken. De versnellingsbak biedt 16 vooruit- en achteruitversnellingen, met een electro-hydraulische koppeling en vier powershift versnellingen. De hydraulische systemen omvatten een open center ROPS en een closed center load sensing cabinetype, met een pompopbrengst tot 109.8 lpm en een druk van 200.0 bar. Veiligheid en comfort zijn gewaarborgd met hydraulische natte schijfremmen en de optie voor een cabine met airconditioning. Deze tractor, geproduceerd in Frankrijk, is vergelijkbaar met de Massey Ferguson 5455 en is een uitstekende keuze voor efficiënt en comfortabel werken op het land.