
De productie-informatie van de tractor (MT645E) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Jackson, Minnesota, VS |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Wielbasis | 309 cm |
|---|---|
| Staaf achteras | 109 by 2667 mm |
| Verzendgewicht | 10800 kg |
| Lengte | 555 cm |
| Staaf achteras | 109 by 2997 mm |
| Hoogte (cabine) | 358 cm |
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| AGCO POWER |
| Vloeistofgekoeld |
| Diesel met turbo en lucht-lucht intercooler |
| 6-cilinder 24-klepper |
| Nominaal toerental (tpm) | 2100 |
|---|---|
| Displacement | 8.4 L |
| Emission control | Selective catalytic reduction (SCR) |
| Boring/Slag | 111 x 145 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Maximaal Vermogen | 201.3 kW |
| Vermogen | 179.0 kW |
| Emissions | Tier IV |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Techstar CVT |
|---|---|
| Type | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Versnellingen | Infinite forward and reverse (2-range) |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Cabine standaard met airconditioning. Optionele OptiRide Plus hydraulische cabine-ophanging. AgCommand klaar; AUTO-GUIDE 3000 |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Differential lock | Elektro-hydraulisch |
|---|---|
| Besturing | Hydrostatisch vermogen |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 1000/1000E (1.75) |
Ontdek de kracht en veelzijdigheid van de MT645E tractor. Deze robuuste machine is uitgerust met een AGCO POWER dieselmotor van 8.4 L met turbo en lucht-lucht intercooler, die een indrukwekkend vermogen levert. De MT645E beschikt over een onafhankelijke aftakas met een toerental van 1000/1000E (1.75), ideaal voor diverse landbouwwerktuigen. Het hydrostatische stuursysteem en de hydraulische natte schijfremmen zorgen voor optimale controle en veiligheid in elke situatie. Met een gesloten center load sensing hydraulisch systeem en een pompflow van 54 gpm [204.4 lpm], biedt deze tractor efficiëntie voor zware taken. De standaard cabine met airconditioning en optionele hydraulische cabine-ophanging garanderen comfort tijdens lange werkdagen. De tractor is gebouwd in Jackson, Minnesota, VS, en vertegenwoordigt de kwaliteit van Challenger, een merk van AGCO. Een betrouwbare partner voor al uw agrarische behoeften.