De productie-informatie van de tractor (MT855B) bevat details over de fabricage.
| Landbouw rupsbandtrekker |
| Gebouwd in Jackson, Minnesota, VS |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
No data available
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Caterpillar C15 |
| Vloeistofgekoelde in lijn |
| 6-cilinder 24-klepper |
| Diesel met turbo |
| Vermogen (bruto) | 343.0 kW |
|---|---|
| Nominaal toerental (tpm) | 2100 |
| Displacement | 15.2 L |
| Boring/Slag | 137 x 172 mm |
| Emissions | Tier III |
| Compressie | 16.5:1 |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Koppel RPM (Toerental) | 1300 |
| Koppel | 1929.6 Nm |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Cat Powershift |
|---|---|
| Type | Volledige powershift |
| Versnellingen | 16 vooruit en 4 achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Cabine standaard met airconditioning. |
| Drive | Rupsband / Rupsvoertuig |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 1000 (1.75) |
Ontdek de kracht en betrouwbaarheid van deze Challenger MT855B rupsbandtrekker, gebouwd voor de zwaarste landbouwtaken. Met een indrukwekkende 460 pk Caterpillar C15 motor, 6-cilinder turbodiesel en een ruime 15.2 L cilinderinhoud, levert deze trekker ongeëvenaarde prestaties. Geniet van soepel schakelen dankzij de Cat Powershift transmissie met 16 versnellingen vooruit en 4 achteruit, en ervaar optimale tractie met het rupsband/rupsvoertuig aandrijfsysteem. De cabine is standaard uitgerust met airconditioning voor comfort tijdens lange werkdagen. De hydrauliek is ontworpen voor efficiëntie, met een gesloten center PFC-systeem en een aanzienlijke totale opbrengst van 164.6 lpm. Met een maximaal hefvermogen van 8845 kg aan de trekhaak is deze trekker uitermate geschikt voor zware landbouwtoepassingen. Deze rupsbandtrekker, geproduceerd in de VS, vertegenwoordigt de kwaliteit en innovatie die u van Challenger mag verwachten.