De productie-informatie van de tractor (MT955C) bevat details over de fabricage.
| $303,157 (2009) |
| Four-wheel Drive (4WD) tractor |
| Gebouwd in Jackson, Minnesota, VS |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Front axle | 144 by 2997 mm |
|---|---|
| Wielbasis | 394 cm |
| Verzendgewicht | 17811 kg |
| Hoogte (cabine) | 383 cm |
| Lengte | 756 cm |
| Staaf achteras | 144 by 2997 mm |
| Max gewicht | 24494 kg |
| Breedte | 487 cm |
| Landbouw voorbanden | 710/70R42 |
|---|---|
| 650/85R38 | |
| 480/80R46 | |
| Landbouw voorbanden | 800/70R38 |
| 620/70R46 | |
| Landbouw achterbanden | 710/70R42 |
| 620/70R46 | |
| 520/85R46 | |
| 520/85R42 | |
| 650/85R38 | |
| Landbouw achterbanden | 800/70R38 |
| 480/80R46 | |
| 520/85R42 | |
| 520/85R46 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Vloeistofgekoeld |
| Diesel met turbo en nakoeler |
| 6-cilinder 24-klepper |
| Startspanning (volt) | 12 |
|---|---|
| Displacement | 15.1 L |
| Vermogen | 354.2 kW |
| Boring/Slag | 137 x 171 mm |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Nominaal toerental (tpm) | 2100 |
| Emissions | Tier III |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Caterpillar Powershift |
|---|---|
| Type | Volledige powershift |
| Versnellingen | 16 vooruit en 4 achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Cabine standaard met airconditioning. |
| Articulated power steering |
| Final drives | Binnenboord planetair |
|---|---|
| Differential lock | Elektro-hydraulisch voor en achter optioneel |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 1000 (1.75) |
Ontdek de kracht en veelzijdigheid van de Challenger MT955C tractor.Deze robuuste machine, gebouwd in 2009-2014, biedt een indrukwekkend vermogen van 354.2 kW, wat hem ideaal maakt voor zware landbouwtaken. Met een krachtige 6-cilinder dieselmotor met turbo en nakoeler, is de MT955C ontworpen voor optimale prestaties. De onafhankelijke aftakas achter en de gesloten hydraulische systeem met een totale flow van 164.6 lpm zorgen voor efficiëntie en flexibiliteit op het veld. Deze tractor beschikt over vierwielaandrijving, stuurbekrachtiging en een comfortabele cabine met airconditioning. De afmetingen, waaronder een wielbasis van 394 cm en een lengte van 756 cm, garanderen stabiliteit en controle. Vanuit de series MT955B tot MT955E is de MT955C een betrouwbare partner voor elke agrariër. Ervaar de superieure techniek en duurzaamheid die Challenger te bieden heeft.