
De productie-informatie van de tractor (351) bevat details over de fabricage.
| $3,100 (1958) |
| Rijencultuur tractor |
| De Case 350 was een opgewaardeerd model 300 met een grotere motor. Het was beschikbaar als het model 350 standaard of het model 351 rijencultuur trekker. |
| Gebouwd in Rock Island, Illinois, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|---|
| Totaal gebouwd | 905 |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Achteras | 63 mm |
|---|---|
| Wielbasis | 221 cm |
| Hoogte (motorkap) | 153 cm |
| Hoogte (stuurwiel) | 162 cm |
| Lengte | 350 cm |
| Front tread | 137 to 198 cm |
| Gewicht | 1741 kg |
| Breedte | 205 cm |
| Spoorbreedte achter | 137 to 223 cm |
| Landbouw voorbanden | 6.00-16 |
|---|---|
| 13.9-36 | |
| Landbouw achterbanden | 12.4-36 |
| Landbouw achterbanden | 11.2-36 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Vloeistofgekoeld |
| 4-cilinder |
| Benzine |
| Compressie | 7.25:1 |
|---|---|
| Koppel RPM (Toerental) | 1300 |
| Displacement | 2.7 L |
| Boring/Slag | 93 x 105 mm |
| Luchtfilter | Oliebad |
| Koppel | 184.4 Nm |
| Nominaal toerental (tpm) | 1900 |
| Koelvloeistofcapaciteit | 11.4 L |
| Oliecapaciteit | 4.7 L |
| Startspanning (volt) | 12 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Vier versnellingen (1-4) plus achteruit (R), met drie groepen per versnelling (laag, direct, hoog). |
| Transmissie / Versnellingsbak | Tripl-Range (Drie-Groepen) |
|---|---|
| Type | Versnelling / tandwiel |
| Versnellingen | 12 vooruit en 3 achteruit |
| Type | Versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 4 vooruit en 1 achteruit |
| 12-versnellings tandwielkast |
| 4-versnellingsbak |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Open bestuurdersplatform. |
| Manual steering |
| Disc brakes |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk (aftakas) |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540 (1.375) |
Ontdek de krachtige Case 351 tractor, een betrouwbare partner voor al uw landbouwwerkzaamheden. Deze trekker uit de 511-B serie, geproduceerd tussen 1958 en 1960, is uitgerust met een benzine motor met 4 cilinders en een cilinderinhoud van 2.7 liter. Met 46 pk en een koppel van 184.4 Nm bij 1300 toeren per minuut, biedt de Case 351 voldoende vermogen voor diverse taken. Het transmissiesysteem met 12 versnellingen vooruit en 3 achteruit, inclusief Tripl-Range, zorgt voor optimale controle en flexibiliteit. De tractor beschikt over een open bestuurdersplatform, handmatige besturing en schijfremmen voor comfort en veiligheid. De achterbanden van 12.4-36 en 11.2-36 in combinatie met de voorbanden van 6.00-16 garanderen stabiliteit op diverse ondergronden. Met een gewicht van 1741 kg en een lengte van 350 cm is deze Case tractor een compacte, maar robuuste machine voor zowel kleine als grotere boerderijen.