
De productie-informatie van de tractor (4994) bevat details over de fabricage.
| $132,050 (1985) |
| Four-wheel Drive (4WD) tractor |
| Gebouwd in Racine, Wisconsin, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|---|
| Totaal gebouwd | 224 |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Wielbasis | 316 cm |
|---|---|
| Bodemvrijheid (trekboom) | 36 cm |
| Hoogte (uitlaat) | 351 cm |
| Lengte | 664 cm |
| Breedte | 304 cm |
| Landbouw achterbanden | 20.8-38 |
|---|---|
| Landbouw voorbanden | 24.5-32 |
| 23.1-34 | |
| 20.8-42 | |
| Landbouw achterbanden | 24.5-32 |
| 20.8-42 | |
| 30.5-32 | |
| Landbouw voorbanden | 20.8-38 |
| 30.5-32 | |
| 23.1-34 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Vloeistofgekoeld |
| 8-cilinder |
| Inlaatklepspeling | 0.457 mm |
|---|---|
| Koelvloeistofcapaciteit | 83.3 L |
| Luchtfilter | Dubbele papieren elementen |
| Exhaust valve clearance | 0.787 mm |
| Nominaal toerental (tpm) | 2100 |
| Koppel | 1545.8 Nm |
| Compressie | 15.5:1 |
| Displacement | 14.2 L |
| Vermogen | 298.3 kW |
| Oliecapaciteit | 25.6 L |
| Boring/Slag | 127 x 140 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Firing order | 1-5-4-2-6-3-7-8 |
| Koppel RPM (Toerental) | 1300 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Elektronisch gestuurde Case powershift-transmissie bediend met één bedieningshendel en kruip- of inchpedaal. Het inchpedaal moet ingedrukt worden om van parkeerstand/neutraal naar de eerste versnelling te gaan. De trekker moet in de eerste versnelling rijden voordat hogere versnellingen kunnen worden geselecteerd. Versnellingswisselingen worden gemaakt door de bedieningshendel in de opschakel- of terugschakelpositie te duwen. De bedieningshendel kan in de opschakel-/terugschakelpositie worden gehouden voor meerdere versnellingswisselingen. |
| Type | Volledige powershift |
|---|---|
| Olietype | Case Powergard PTF |
| 55.8 L | |
| Versnellingen | 12 vooruit en 2 achteruit |
| Case Powergard PTF | |
| Oliecapaciteit | 59.6 L |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Silent Guardian cabine standaard |
| Hydraulische dubbele remklauw schijfremmen |
| Drive | 4x4 4WD |
|---|---|
| Besturing | Hydraulisch, voor, achter of vierwiel krabbesturing |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk OptOptioneel |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 1000 (1.75) |
| Engine RPM | 1000@2100 |
Deze krachtige 4x4 Case 4994 tractor uit 1984, met een indrukwekkend vermogen van 400 pk, is ontworpen voor zwaar werk. Uitgerust met een vloeistofgekoelde 8-cilinder motor met een ruim koelwatervolume van 83.3 L en een stille Silent Guardian cabine, biedt deze machine comfort en betrouwbaarheid. De hydraulische systemen met een pompcapaciteit van 35 gpm [132.5 lpm] en een druk van 2000 psi [137.9 bar] maken diverse aanbouwdelen moeiteloos werk. Met een elektronisch gestuurde Case powershift-transmissie met 12 vooruit en 2 achteruit versnellingen, en een aftakas van 1000 tpm, is deze tractor een veelzijdige partner voor elke agrarische onderneming. De afmetingen, waaronder een wielbasis van 316 cm en een lengte van 664 cm, zorgen voor stabiliteit op diverse terreinen.