
De productie-informatie van de tractor (611-B) bevat details over de fabricage.
| $4,000 (1960) |
| Rijencultuur tractor |
| Vaak aangeduid als de Case 600B, was de Case 611-B de rijencultuurversie van de 600B-serie, die ook een standaard voorkant en een boomgaardvariant omvatte. De 611-B kon worden uitgerust met ofwel een driewieler voorkant of een verstelbare brede voorkant. De Case-O-Matic-transmissie was standaarduitrusting, waarbij de 500B-serie tractoren dezelfde motor gebruikten, maar met een conventionele transmissie. |
| Gebouwd in Rock Island, Illinois, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|---|
| Totaal gebouwd | 3,213 |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Spoorbreedte achter | 137 to 223 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 220 cm |
| Hoogte (uitlaat) | 217 cm |
| Hoogte (stuurwiel) | 166 cm |
| Lengte | 350 cm |
| Front tread | 23/38 cm (tricycle) |
| Bedrijfsgewicht | 2215 kg |
| Breedte | 205 cm |
| Front tread | 111 to 152 cm (narrow wide front) |
| Front tread | 137 to 198 cm (wide front) |
| Geballast gewicht | 3651 kg |
| Landbouw voorbanden | 6.00-16 |
|---|---|
| 13.9-36 | |
| Landbouw achterbanden | 11.2-36 |
| Landbouw achterbanden | 12.4-36 |
| Landbouw voorbanden | 6.50-16 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| Vloeistofgekoeld |
| Startspanning (volt) | 12 |
|---|---|
| Displacement | 2.7 L |
| Oliecapaciteit | 4.7 L |
| Compressie | 7.26:1 |
| Boring/Slag | 90 x 105 mm |
| Olie verversen | 100 h |
| Koelvloeistofcapaciteit | 11.4 L |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Nominaal toerental (tpm) | 2250 |
| Luchtfilter | Oliebad |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Case-O-Matic |
|---|---|
| 15.1 L | |
| Oliecapaciteit | 41.6 L |
| Type | Koppelomvormer |
| Versnellingen | 8 vooruit en 2 achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Open bestuurdersplatform. |
| Manual steering |
| Disc brakes |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 540 (1.375) |
| Engine RPM | 541@1970 |
Ontdek de krachtige en veelzijdige Case 611-B tractor, gebouwd tussen 1958 en 1959. Deze rijencultuur tractor, ook wel bekend als de Case 600B, biedt een indrukwekkende 50 pk vermogen en is uitgerust met een efficiënte Case-O-Matic transmissie met koppelomvormer, inclusief 8 versnellingen vooruit en 2 achteruit. Met een robuuste 2.7 L vloeistofgekoelde motor en een luchtfilter met oliebad, staat deze tractor garant voor betrouwbaarheid en duurzaamheid. De Case 611-B is ideaal voor diverse landbouwtaken en beschikt over een 3-punts ophanging, 540 PTO en hydraulische capaciteit van 11.4 liter. Verkrijgbaar met zowel een driewieler als een verstelbare brede vooras, en een bedrijfsgewicht van 2215 kg, is deze tractor een waardevolle aanwinst voor elke boerderij.