De productie-informatie van de tractor (970) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Racine, Wisconsin, VS |
| Fabrikant | J.I. Case |
|---|---|
| Totaal gebouwd | 8,542 |
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Brede-voorzijde Wielbasis | 274 cm |
|---|---|
| Bodemvrijheid | 38 cm |
| Hoogte (motorkap) | 198 cm |
| Driewieler Wielbasis | 256 cm |
| Lengte | 411 cm |
| Landbouw voorbanden | 10.00-16 |
|---|---|
| Landbouw achterbanden | 18.4-38 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| J.I. Case |
| Vloeistofgekoeld |
| Benzine |
| 6-cilinder |
| Koelvloeistofcapaciteit | 36.0 L |
|---|---|
| Displacement | 6.2 L |
| Compressie | 7.5:1 |
| Boring/Slag | 102 x 127 mm |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Nominaal toerental (tpm) | 1900 |
| Luchtfilter | Papieren element |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Type | Niet-gesynchroniseerde versnelling / tandwiel |
|---|---|
| Versnellingen | 8 vooruit en 2 achteruit |
| Koppeling | 355,6 mm droge schijf |
| Vier versnellingen elk met achteruit en een drie-snelheden vooruit powershift. |
| Transmissie / Versnellingsbak | Range Power Shift |
|---|---|
| Koppeling | Hydraulische natte schijven |
| Type | Gedeeltelijke powershift |
| Versnellingen | 12 vooruit en 4 achteruit |
| 8-versnellingen ongesynchroniseerd tandwiel |
| 12-versnellingen gedeeltelijke powershift |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Tweewielaandrijving |
| Cabine optioneel |
| Stuurbekrachtiging |
| Differential hydraulic dry disc brakes |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| 1000@1900 | |
| Engine RPM | 540@1900 |
| Type Aftakas achter | 1000 (1.375) |
| 540/1000 (1.375) |
Ontdek de kracht en betrouwbaarheid van de J.I. Case 970 tractor. Deze robuuste machine, geproduceerd tussen 1970 en 1978, is gebouwd voor zwaar werk op het land. Met een 6-cilinder benzinemotor van 36.0 L en 95 pk, biedt de 970 uitstekende prestaties. Uitgerust met stuurbekrachtiging en hydraulische schijfremmen, garandeert deze tractor veiligheid en comfort tijdens het werk. De transmissie biedt diverse opties, waaronder een 8-versnellings ongekend tandwiel en een 12-versnellings gedeeltelijke powershift, voor maximale flexibiliteit. Met een achterste hefinrichting van type II en een hydraulische pompcapaciteit van 16 gpm, is deze tractor klaar voor al uw landbouwtoepassingen. De 970 is de ideale partner voor elke agrariër die op zoek is naar duurzaamheid en efficiëntie.