
De productie-informatie van de tractor (1050) bevat details over de fabricage.
| $443,614 (2019) |
| Rijencultuur tractor |
| Gebouwd in Marktoberdorf, Duitsland |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Spoorbreedte achter | 199 cm |
|---|---|
| Wielbasis | 330 cm |
| Verzendgewicht | 14848 kg |
| Hoogte (cabine) | 356 cm |
| Lengte | 614 cm |
| Staaf achteras | 2999 mm |
| Max gewicht | 23000 kg |
| Breedte | 300 cm |
| Front tread | 210 cm |
| Staaf achteras | 2499 mm |
| Bodemvrijheid | 59 cm |
| Standaard banden (landbouw) | Front: 650/65R38. Rear: 750/75R46 |
|---|---|
| Optionele banden (agrarisch) | Front: 650/65R34. Rear: 710/75R42 |
| Front: 710/60R38. Rear: 900/65R46 |
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| MAN |
| Vloeistofgekoeld |
| 6-cilinder |
| Diesel met turbo met variabele geometrie |
| Emission control | Selectieve katalytische reductie |
|---|---|
| Koppel | 2400.1 Nm |
| Displacement | 12.4 L |
| Boring/Slag | 126 x 166 mm |
| Emissions | Tier IV |
| Nominaal toerental (tpm) | 1700 |
| Nominaal Vermogen (bruto) | 385.5 kW |
| Startspanning (volt) | 24 |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
| Koppel RPM (Toerental) | 1450 |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Accu-VT |
|---|---|
| Type | Continu variabele transmissie |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Cabine standaard met airconditioning. Auto-Guide; AccuField Command; AgControl |
| Stuurbekrachtiging |
| Hydraulische natte schijfremmen |
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Type Aftakas achter | 1000/1000E |
Ontdek de krachtige 1050 Challenger tractor, een topkeuze voor veeleisende landbouwtaken. Uitgerust met een robuuste 6-cilinder dieselmotor met turbo en variabele geometrie, levert deze machine een indrukwekkend nominaal vermogen van 385.5 kW en een koppel van 2400.1 Nm. De geavanceerde continu variabele transmissie (Accu-VT) met traploze vooruit- en achteruitversnellingen zorgt voor optimale controle en efficiëntie. Met een hydraulsysteem type load-sensing en een pompflow van 219.5 lpm is deze tractor voorbereid op zware toepassingen. De ruime cabine met airconditioning en geavanceerde stuursystemen garanderen comfort en precisie tijdens lange werkdagen. Deze tractor, gebouwd in Duitsland, vertegenwoordigt kwaliteit en betrouwbaarheid voor elke agrariër. De 1050 Challenger is de ideale partner voor landbouwers die streven naar maximale productiviteit en efficiëntie.