
De productie-informatie van de tractor (MT595B) bevat details over de fabricage.
| Rijencultuur tractor |
| Fabrikant | Challenger (a part of AGCO) |
|---|
Dit gedeelte vat de informatie over de afmetingen en banden van de tractor samen.
| Achteras | 2235 mm |
|---|---|
| Wielbasis | 299 cm |
| Verzendgewicht | 7439 kg |
| Hoogte (cabine) | 309 cm |
| Lengte | 506 cm |
| Achteras | 3048 mm |
| Bodemvrijheid (trekboom) | 40 cm |
| Breedte | 299 cm |
| Spoorbreedte achter | 152 to 304 cm (long bar) |
| Spoorbreedte achter | 152 to 223 cm |
No data available
Vraag de specificaties van de motor op en controleer of er verschillende opties beschikbaar zijn.
| AGCO SISU Power 74CTA |
| Vloeistofgekoelde in lijn |
| Diesel met wastegate turbo en lucht-lucht intercooler |
| 6-cilinder |
| Startmotor/Starter | Elektrisch |
|---|---|
| Displacement | 7.4 L |
| Vermogen (bruto) | 160.3 kW |
| Boring/Slag | 108 x 134 mm |
| Koelvloeistofcapaciteit | 34.0 L |
| Startspanning (volt) | 12 |
| Fuel system | Elektronische common-rail |
| Maximaal Vermogen | 179.0 kW |
| Emissions | Tier III |
Ontdek alle transmissievarianten die beschikbaar zijn voor dit tractormodel.
| Transmissie / Versnellingsbak | Techstar CVT |
|---|---|
| Oliecapaciteit | 52.1 L |
| Type | Continu variabele transmissie |
| Versnellingen | Traploos vooruit en achteruit |
Dit gedeelte vat alle mechanische informatie samen, zoals het remsysteem en andere specificaties.
| Four-wheel drive |
| Cabine standaard met airconditioning. |
| Hydraulische natte schijfremmen |
| Besturing | Hydrostatisch vermogen |
|---|
Ontdek de vermogensspecificaties en opties die beschikbaar zijn voor dit tractormodel, maar ook informatie over de aftakas (PTO).
| Aftakas achter | Onafhankelijk |
|---|---|
| Front PTO Type | 1000 (1.375) |
| Front PTO | Optioneel |
| Koppeling | Elektro-hydraulisch |
| Type Aftakas achter | 540/540E/1000 (1.375) |
Ontdek de krachtige MT595B tractor, een toonbeeld van efficiëntie en duurzaamheid.Met een indrukwekkend vermogen van 215 pk is deze machine gebouwd om elke taak moeiteloos aan te kunnen.Deze tractor is uitgerust met een geavanceerde AGCO SISU Power 74CTA motor, die betrouwbaarheid en topprestaties garandeert.Het electro-hydraulische koppelingssysteem en de optionele front PTO bieden ongeëvenaarde flexibiliteit op het veld.Het vierwielaangedreven chassis, gecombineerd met hydraulische natte schijfremmen en een ruime cabine met airconditioning, zorgt voor optimaal comfort en veiligheid, zelfs onder de zwaarste omstandigheden.De gesloten midden drukstroomgecompenseerde hydrauliek met een totale flow van 109.8 lpm maakt precisiewerk mogelijk.